Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    Jako ze planowo czas zaczac lige to trzeba pare rzeczy ustalic.
    Po pierwsze glownym organizatorem byl bym teraz ja. ambient tez bedzie mi pomagal jako ze potrzebujemy zetonow a mnie nie stac na odkupienie ich. no i oczywiscie trzeba wymyslic jak poprawic frekwencje na turniejach.
    najprawdopodobniej bedziemy zmieniac lokal na pub 'kanclerz' w ktorym nie mieli bysmy problemow z przedluzajacymi sie turniejami a co za tym idzie teraz wszelakie wariacje na temat turnieji z rebuyami sa mozliwe.
    Kwestia o ktorej byla kiedys mowa a mianowicie wpisowe dla organizatora czy zgadzacie sie na to zebym teraz ja mial to wpisowe na turniej za darmo? (szczerze przyznam ze finansowo slabo stoje wiec calkiem mozliwe ze bez tego nie mogl bym grac a co za tym idzie organizowac turnieji)

    no a teraz przejdzmy do jakiejs sensownej dyskusji , czy macie jakies pomysly jak ulepszyc lige zachecajac do gry wiecej osob? no i oczywiscie osoby ktore to czytaja a nie mialy jeszcze stycznosci z nasza liga , czy macie jakies rady / sugestie ktore by sprawily ze zaczniecie w niej grac? wszelkie zmiany wpisowego , struktury turnieji , bonusow sa mile widziane.
    ja myslalem o turniejach z rebuyami w ktorych wpisowe bylo by normalne (ok 60zl) a rebuye byly by np po 10-15zl (oczywiscie ograniczone do jakiejs ilosci)

    liga byla by tak jak zawsze w poniedzialki od godzin popoludniowych do godziny skonczenia

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    22
    Po pierwsze niech kazdy sie wypowie czy ma ochote grac lige gdyz bez min.20 osob nie ma to raczej sensu. Po drugie CoLo mozesz byc glownym organizatorem ale mamy alternatywe grania na ul.Szerokiej w "Starym mlynie" z pelnym wyzywieniem lub zamiana na browarki. Wpisowe np.50+25 na te rarytasy (do ustalenia) czas gry nieograniczony.Mozliwasc wyboru dnia od niedzieli do czwartku, ci co mieli okazje tam grac mowili ze wypas lokal. Co do zetonow to Krzysiu nie powinien robic problemow a poza tym mamy do dyspozycji duza skrzynke zetonow Siwego oraz dwie mniejsze Grudy i Paly.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    Witam....przedewszystkim uwazam ze Liga w Szczecinie byc musi...w na szym miescie odbylo sie juz 6 czy 7 sezonow,rezygnacja z niej bylaby ogromnym krokiem w tyl...niestety juz od pewnego czasu wyglada to tak ze"dusimy" sie we wlasnym gronie(okolo14 osob),zatrzymany zostal naplyw nowych graczy...moja propozycja jest taka:grajmy lige w pubie ktory proponuje Colo(ze wzgledu na lokalizacje i chyba jednak wyjdzie taniej dla nowych graczy),a w mlynie organizujemy turnieje z wpisowym 200/300/500 pln raz na dwa,trzy tygodnie...jesli chodzi o turnieje rebuy mysle ze wpisowe 60 zl jest ok ale rebuye niech beda po np 30zl,jesli chodzi o wpisowe dla Cola zeby jakis czas bylo darmowe(jako dla organizatora)do czasu az sie nie odbije nie mam nic przeciwko.

    pozdrawiam i wypowiadac sie!!!nowi to samo,widzialem kilka wpisow nowych osob w innych tematach wiec smialo!!!

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    gucio ja wiem wszystko o mlynie spoko problem w tym ze wlasciciel lokalu ma troche inna wizje niz my, juz wyjasniam.
    on chce robic turnieje z wyzywieniem i w ogole. wszystko super i w ogole skoro mozna to na piwko czy cokolwiek innego do picia wymieniac. tylko ze mlyn jest na poboczu szczecina + nie kazdy kto gra turniej zostaje po odpadnieciu do konca (a zaplacic za 'wyzywienie' bedzie musial) co sie rowna kasie wyrzuconej w bloto , pozatym to podnosi cene calej zabawy bardzo co tez bedzie odstraszac ludzi ktorzy od czasu do czasu sobie chca zagrac bo nie stac ich.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    Siema!

    Liga powinna być jak najbardziej tylko trzeba by się zastanowić jak pozyskać nowych graczy... Co do lokalizacji to według mnie pub zaproponowany przez Colo jest OK. Nie ukrywam, że problemem dla mnie byłby dojazd do Młyna + ewentualne nocne powroty. Cena wpisowego też OK ale co do rebuyi to nie wiem czy powinny być non stop czy powiedzmy raz na 3 spotkania ligowe, chociaż więcej rebuyi większa pula, więcej żetonów = więcej gry. Małą walizeczkę żetonów też znajde jakby trzeba

    a i można by co jakiś czas zorganizować jakiegoś Head Huntera

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    24
    Widze ze mi sie urlop skonczy zanim sie zacznie. Organizator grajacy za darmo jak dla mnie nie ma problemu. Lokalizacja im blizej tym lepiej. Ale rebuye za 10-30 przy wpisowym 60 bez sensu.
    Ostatnio edytowane przez Tomas ; 06-10-2008 o 17:43

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    3
    Cześć. Ja by zagrać w lidze szykuje się już pól roku i coś mi to nie wychodzi ...
    Mam kilku kumpli którzy tez graja , może uda mi się kogoś namówić , ale obiecać nie mogę.

    Co do kwestii organizatora mi nie przeszkadza żeby grał za darmo.
    Wpisowe : 50 zł. ( Ale to i tak ustanowi demokratyczna większość [ chyba ] rebuy ? hm czasem z nich korzystam )

    Jeśli chodzi o moja osobę i miejsce turniejów to byle by nie było zbyt daleko od centrum

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Ja nigdy w lidze nie gralem, a w tym sezonie chcialbym byc regularnym uczestnikiem, jesli bedzie w jakis sensowny dla mnie dzien (czytaj - nie w niedziele) i jesli ktos bedzie w ogole w tej lidze gral.

  9. #9
    Witam,

    panowie liga musi byc! Nie wazne kto bedzie organizatorem, buyin 60zl = ok. Rebuy musi byc taki jak buyin (czyli bodajze 45 albo 50zl docelowo). Jezeli chodzi o turnieje rebuy to moim skromnym zdaniem lepiej jezeli bedzie on sie odbywal raz w miesiacu, czyli srednio do 4 kolejki. Jezeli chodzi o lokalizacje to przylaczam sie do Thomasa , ze im blizej tym lepiej. A propo nowych graczy to ja bede mial jednego swiezo zarazonego gracza,

    pozdrawiam wszystkich i czekam na poczatek ligi w jakis sensowny dzien i o sensownej porze.

    P.S. Ja tez mam jakas walize z zetonami takze jakby co to dac znac,

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    Colo rob harmonogram powrzucam go jeszcze na inne fora i ruszamy;]widze ze ludzi nie zabraknie