Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    Totti malenki w kanclerzu krzys mowil ze da sie dostawic 3 stol...nie bylem tam jeszcze nie widzialem jak jest(az taka tragedia??),ja bym byl zdecydowanie za mlynem ale dla nowych moze byc to problem(dojazd,dodatkowa kasa),a jak widzisz jest ich sporo(zajebiscie mnie to cieszy )w mlynie jak juz pisalem mozemy ron=bin np raz na 2 tygodnie turnieje z wiekszym wpisowym,albo zastanowmy sie nad liga highstakes rozgrywana np w srody(dzien do uzgodnienia)z wpisowym np 150/200zl...pozdrawiam

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    totti mlyn to duze koszty dodatkowe ktore zwiekszaja wpisowe a niektorzy nawet z tego nie skorzystaja, dlatego mlyn to zly pomysl

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    wieczorem dam szczegoly ;p

  4. #34
    Dawac jakies szczegoly bo stygne Bedzie sporo nowych z tego co widze, kazdy przyprowadzi wujka i krewnych wiec (czego bym sobie zyczyl) moze nam sie zrobic calkiem ciekawa i co wazne liczna liga. Dajcie jakies sensowne lokum, dla mnie olimpic byl ok ale nie wiem co i jak bo dawno nie bylem. Mlyna nie znam ale jak daleko to najwyzej sie spoznie,

    pozdrawiam,

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    176
    Totti-nikt nie robi biznesu.Kanclerza znalazlem ja i mam nadzieje ze bedzie tam ok.Placimy tam za 2 stoly mniej niz w olimpicu.Grac bedzie mozna dlugo.Zamowilem nawet JD zeby byl na barze.Podoba mi sie pomysl Grudy co do turniejow w mlynie z wiekszym wpisowym.Na lidze zobaczymy czy beda chetni na taki turniej z wpisowym np 200+40.

  6. #36
    ...to jest tylko moje zdanie,którego niestety nie jestem w stanie zmienić...świerzynki przyjdą ze dwa razy,a pózniej i tak ligę będziemy kończyć we własnym gronie...maks 12-14 graczy...no a co do Grudinhia..to on by najlepiej grał codziennie kolejkę ligowąfish,a że zawsze odpada pierwszy z turniejów..to casha nie pogra w Kanclerzu...hihihi

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    7
    jesli mozna to tez wpadne powiedzcie mi tylko gdzie gracie , ile buy-in no i oczywiscie o ktorej?

  8. #38
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432