Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
  1. #21
    ja gram, mnie wszystko rybka byle ludzie byli

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    Colo co sądzisz o pomyśle okazjonalnie 1/2 razy w ciągu sezonu o turnieju Head Hunter/Terminator?

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    110
    Wszystko ok, ale rebuye po 30 zl ? To nie koncert zyczen kurwa ;D (tyle co wpisowe) miejsce spotkan w mlynie to slaby pomysl bo za daleko. Pub co kolo zaproponowal wydaje sie byc sensownym wyjsciem.

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Rebuye powinny byc moim zdaniem w cenie buyina. W przeciwnym razie idea grania turniejow rebuy jest bez sensu. Wg mnie 3/4 freezeout i 1/4 rebuy (unlimited rebuy w ustalonej liczbie leveli, takze mozliwosc zrobienia double stack na poczatku + addon). Jesli byloby w Kanclerzu, to super

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    176
    Jutro uzgadniamy szczegoly w Kanclerzu.Najprawdopobniej zaczniemy w poniedziałek o 18.30.Gramy w Kanclerzu gdyż turniej bedzie mmogl trwac dluzej niz w olimpicu.Jedyny minus to ze maja tylko dwa stoly bilardowe- cos sie wymysli i ze nie jest tak kameralnie.Smierdzi niestety tak samo.

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    LOL Krzysiu co Ci smierdzi ?? : pewnei szlugi....:P

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    Cytat Zamieszczone przez MARYNARZ69 Zobacz posta
    Colo co sądzisz o pomyśle okazjonalnie 1/2 razy w ciągu sezonu o turnieju Head Hunter/Terminator?
    ale na kogo wtedy bedziem polowac? ;]
    nie no ciekawe to by moglo byc ze skalpami , wszystko do obmyslenia zaleznie od chetnych

  8. #28
    ....ale przesadzacie szkoci z tym lokalem,może w ogóle nie grajmy jak nie możecie wyskrobać dyszki na takse,a dojazd jest mega dobry-autobusy 75,80 tramwaj 7...w Młynie jest mega dobry lokal,atmosferka,ciepło nikt sie nie kręci...typowa atmosferka pokerowa...do rana,można grać casha od poniedziałku aż do czwartku...a do tego jest w huj miejsca...a co będzie jak przyjdzie 23 graczy do Kanclerza...będzie ciasno a na dodatek jak pierwsi odpadną to nie beda mogli zacząć casha...coś mi sie wydaje że ktoś ma mały biznesik żeby tur był w Kanclerzu...a tam wieje komuną...może zagramy w Wiarusie na kościuszki, będzie mega blisko...i jeszcze lepiej

  9. #29
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    22
    jestem za Wiarusem.Dobre flaki i pierogi A tak powaznie ja jestem za Mlynem tym bardziej ze chcemy aby liga miala jak najwiecej graczy a z tego co czytam w Kanclerzu ponad 20 osob robi problem. Chyba dyszke na taxe kazdy ogarnie

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    17
    Szczerze powiem ze przydaly by się konkrety... to organizator decyduje gdzie bedzie liga co i jak ... wiadomo ze każdemu nie da sie dogodzic ... jak komus nie pasuje to niech nie robi zamieszania Dawajcie date, godzine, miejsce i gramy a nie jak narazie ...sramy :P Pozdrowka