Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    17
    Jestem chętny do wzięcia udziału w lidze Moje gg: 3831121. Mogę też pomóc w organizacyjnych sprawach związanych z liga forum itd itp ... Mam małą ekipę która na co dzień ze mną gra ... jak się połączymy to myślę ze będzie można coś fajnego zorganizować
    Poza tym chętnych do gry małych turniejów proszę o kontakt ze mną
    Jeśli ma być liga to proponuje wam osobne forum do niej bo tu robi się mały bałagan i nie ogarniam co się dzieje ....założyłem swoje wiec jak jesteście zainteresowanie to piszcie na gg Pozdrowienia
    Ostatnio edytowane przez ahirman ; 06-10-2008 o 21:09

  2. #12
    Dla mnie spoko, moge grac. Lokalizacja z tego co slyszalem od was jest najs, wiec tez spoko. Organizator grajacy za free to zaden problem, przynajmniej jest to jakas forma wdziecznosci za organizowanie calej ligi, punktacje, targanie zetonow itp.

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    100
    Witam.

    Świeżynka się kłaniaz wielka chęcią bym się podłączył na jakiś turniej w szczecinie. Postaram się dostosować do wszystkich waszych wymagań Mam tylko nadzieje ze termin będzie mi pasował Pzdr. i Czekam na Termin pierwszego spotkania.

    Ilek mnie pokieruje, Tak jak ja nim Kieruje Na Turbinie pzdr.

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    5
    Jestem nowym graczem i z chęcią pograłbym na żywo.LIGA w takim mieście powinna być,ja akurat jestem z innego miasta ale będe mieszkał teraz w Szczecinie.Podajcie tylko miejsce i termin. Pozdrawiam.
    Ps.Byłbym zainteresowany graniem na cash.

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    29
    Witam,

    ja tez jestem nowym graczem..tzn jeszcze z wami nie gralem..jestem jak najbardziej za liga. Z tego co rozumiem to wpisowe jest 60zl wpisowego do calej ligii? czy do kazdego turnieju?

    Jesli chodzi o turnieje z rebuyami to jak najbardziej jako urozmaicenie ligowy rozgrywek..
    Wpsiowe dla organizatora jak najbardziej Ok..

    Ja rowniez mam mala walizeczke zetonow.

    Czekam na znak sygnal co i kiedy.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    wpisowe 60zl każdy turniej

    Ładny wysyp nowych graczy ciekawe jak sie dalej potoczy

  7. #17
    ..no rybki,ale bedę zarabiał w tym sezonie...chyba z ochroną będę wpadał,jak tylu nowych graczy...bo jeszcze mnie ktoś stuknie z wygraną...hehehe

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1
    witam, wlasnie trafilem na to forum i w sumie nie wiele sie dowiedzialem oprocz tego ze liga jest
    tak wiec - w jaki sposob szczegoly poznac?
    mowie glownie o lokalizacji i datach
    ze mna weszlyby ok. 3 osoby, wszyscy raczej poczatkujacy, ale kazdy ze sporym zapalem ;]

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    Na szczegóły trzeba poczekać aż Colo coś naskrobie

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    postaram sie na dniach zalozyc nowy topic z wszelkimi szczegolami. jak rozumiem nowym graczom odpowiada granie THNL, jeszcze na pierwszym turnieju podyskutujemy moze o okazyjnym turnieju w omahe i o strukturze rebuyi.
    buy in wynosil ostatnio 60zl , zobaczymy jak teraz bedzie z kosztami za lokal wiec moze sie albo zmniejszyc minimalnie albo poprostu wiecej kasy na turniej finalowy (masters) pojdzie