Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Mialem tak samo ale na o2.
    Bylo tak ze nie moglem sie zalogowac, przypomnienia hasla nic nie daly a ze konta nie uzywalem dosyc dlugo to myslalem ze usuneli ale jak chcialem utworzyc konto na ten sam login to wyskakiwalo ze konto o podanym loginie juz istnieje. Napisalem mejla do o2 ze jest taka i taka sytuacja i cos tam porobili i dali mi linka do tego konta ale niestety bez zadnych mejli juz. W sumie nie pytalem co sie stao sie i czego nie ma mejli bo nie mialem tam nic waznego.

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Mialem tak samo ale na o2.
    a ze konta nie uzywalem dosyc dlugo

    I dlatego konto zostało automatycznie wyczyszczone po 30 dniach nieużywania go trzeba czytać regulamin przy zakładaniu

  3. #13
    co do antywirów to spełniają one ochrone jedynie przed dzieciakami neostrady i wirami konkurencji wiec praktycznie bez znaczenia który.
    co do mejla to cieżka sprawa np wp nie ma możliwości przywrócenia skasowanych mejli wiec jak jakiś palant ci wyczysci skrzynke dla zabawy to raczej nie do odzyskani.
    pozdrawiam

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    I dlatego konto zostało automatycznie wyczyszczone po 30 dniach nieużywania go trzeba czytać regulamin przy zakładaniu
    Obecnie jest 2 miesiace.
    Dawniej chyba bylo ze dopiero po 6 miesiacach kasuja.

    A to napewno nie bylo powodem bo jak chcialem zalozyc konto na ten sam login to mi pisalo ze login juz istnieje.
    Dawniej tak mialem ze nie uzywlaem konta przez rok i potem zalozylem na ten sam login bez problemow bo pewnie skasowali.

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Hah, za czasów gimnazjalnych "interesowałem" się włamaniami na serwery więc kilka rad ode mnie jak BEZPIECZNIE korzystać ze skrzynek na których mamy ważne maile lub dokumenty.

    1. Twórz trudne hasła np. zamiast alamakota lub krzeslo zrób alam1akota lub krz4eslo. Nie ma praktycznie możliwości aby to przejść.
    2. NIGDY nie zapamiętuj haseł w przeglądarce.
    3. Miej backdoora do konta. Jeżeli w panelu administracyjnym konta email jest opcja zmiany alternatywnego emaila na które ma dojść hasło w razie zapomnienia to napisz mail do administratora serwisu z którego korzystasz aby usunął taką możliwość. Jeżeli korzystasz z przypomnienia hasła na komórkę zrób to samo, z panelu administracyjnego nie może istnieć możliwość zmiany backdoora.

    No i warto zainwestować w Kasperskiego, licencja 100 PLN jak mnie pamięć nie myli.

    Pozdrawiam,
    Warmatius

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    tak z ciekawosci czym rozni sie haslo alamakota od alam1akota ?

    chodzi mi dlaczego haslo z cyfra w srodku jest trudniejsze do zlamania ?

    I łamanie hasla chyba nie polega na setkach tysciecy stzralow hasla przez jakis program ?

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    z liczba jest rudniejsze poniewaz:
    programy nie strzelają na ślepo zgadując hasła, tylko działają po kolei, najpierw jest sprawdzane a, pozniej b.... ab Kumasz :>

    Jeżeli jest w hasle zawarta liczba, to program zacznie rozpatrywać hasła z liczbą na samym końcu, co znacznie wydłuży proces znalezienia hasła. Można by przeprogramować program i zacząć szukać od liczb, ale nikt tak nie zrobi ponieważ wydłużyło by to całkowity czas szukania w całości wypadków.

    A przez to, że szukanie trwa dłużej, systemy informatyczne mogą wykryć sygnał i go odciąć.
    .
    .
    .
    .
    .
    mam nadzieję, że nikt się na to nie nabrał, jestem w dobitnie nietrzeźwym stanie, ale pragnienie napisania tej odpowiedzi nie mogła czekać. Sorry

  8. #18
    hehe tak to dziala jakis ubogi program do łamania rarów za dużo filmow sf chyba oglącie
    pozdro

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    najlepiej zalozyc sobie skrzynke na gmail-u i raczej nie powinno byc problemu :]

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Mnie jakiś czas temu włamali się na gmaila i wyczyścili netellera...