Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    wczoraj po powrocie do domu probowalem sie zalogowac na skrzynke i zonk, raz haslo, drugi... i goraco! ktos jakims cudem wlamal sie na moja skrzynke i nie mam do niej dostepu. o tyle jest to dla mnie wk....e ze byl to moj oficjalny mail od wielu lat i niestety mialem tam sporo dosyc waznych dokumentow, jako ze ostatnimi czasy logowalem sie jedynie przez www.
    wp oczywiscie nie odpowiada na razie na maile, telefony, bo maja weekend, a co!

    czy ktos mial tego typu problem i moze naprowadzic mnie na jakies sensowne rozwiazanie w celu odzyskania tej skrzynki?

  2. #2
    Nie zapomnij poblokowac wszystkich kont typu MB netteller itd do ktorych hasla mogly byc na tej skrzynce choc pewnie o tym pomysllales sam.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    tak, to wszystko zrobilem, chce jednak odzyskac ten e-mail...

  4. #4
    http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...-wlamanie.html


    Ziomalowi tez sie na wp wlamali, wyglada na to ze trzeba sie fatygowac na policje.

  5. #5
    No cóż...Ja mam to samo tylko, że na tlenie Ostatnio próbuję się zalogować i dupa...Wszystko wpisuje poprawnie, a mimo to wyskakuje, że login lub hasło jest błędne. Skorzystałem z funkcji "Przypomnij hasło" i wszystko już w porządku. Taką sytuację na tlenie miałem kilka razy i cały czas wchodzę w przypomnienie hasła i ustalam nowe...Powoli mnie to już zaczyna irytować, ale co zrobić......

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    u mnie od razu ktos zmienil przypomnienie oraz alternatywnego maila, wiec opcja z przypomnieniem hasla przepadla.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    Panowie na przyszłość polecam zainstalowanie dobrego pakietu antywirusowego etc.(o ile jeszcze tego nie zrobiliście), osobiście polecam nortona 360 2.0, wydatek rzędu 100 zł i można w zasadzie być spokojnym. Oczywiście co jakiś czas profilaktycznie zmieniać hasła.

  8. #8
    Ja od 6 miesięcy używam NODA32 z licencją do 2050 roku i wszystko śmiga jak tralala Żadnych wirusów na kompie nie mam...

    Cytat Zamieszczone przez Deus19 Zobacz posta
    osobiście polecam nortona 360 2.0, wydatek rzędu 100 zł
    Jakiego Nortona Stary?! Testowałem go i...TRAGEDIA jednym słowem ! Tylko NOD32 albo Kaspersky ! Jak ktoś nie ma zamiaru płacić za ochronę kompa, to polecam Program Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 8.1.0.367 - dobreprogramy Testowałem go przez bardzo długi okres czasu i spisywał się wyśmienicie! Chodził bardzo płynnie i nigdy nie miałem z nim żadnego problemu.
    Do tego proponuję jeszcze zainstalować Program Spybot Search & Destroy 1.6.0.30 - dobreprogramy Bardzo skuteczny program do wyszukiwania i usuwania komponentów szpiegujących typu spyware, dialerów, keyloggerów itp.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Mam nortona juz drugi rok i nigdy nie mialem problemow.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    Rebel spokojnie. Zadzwonisz dzisiaj i załatwisz, o ile wpisywałeś swoje prawdziwe dane.


    Daj znać jak się skończyło.