Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 112
  1. #61
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Wynik jest kosmiczny i większość z nas nigdy się do takiej wygranej nie zbliży, jednak również odniosłem wrażenie, że po przerwie będąc na chipleadzie gra była zbyt pasywna.

    Wielkie gratulacje, wspaniały wynik!

  2. #62
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891

  3. #63
    tez odnioslem wrazenie, ze Goral gral pasywnie, ale co z tego... ocenic bedzie mozna dopiero jak zobaczymy co mial. Krytyka najlepszego polskiego pokerzysty turniejowego nic tutaj nie wniesie, o ile nie bedzie konstruktywna, a na razie ciezko o taka, bo tylko Goral znal swoje karty.

  4. #64
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    przeciez teraz jest powtorka na pokerstars.tv !!!
    Wczesniej jak patrzylem to byl tylko krotki wstep do FT.
    Teraz za to faktycznie sie zmienilo, ale nie moge tego otworzyc - pokazuje mi sie czarne tlo ze znaczkiem Windows Media i nic nie moge zrobic, probowalem w Operze i nawet w IE. Wszystkie inne filmiki mi sie ladnie pokazuja.

  5. #65
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    aha to nie wiem teraz o 17:00 bedzie relacja z tego turnieju high rollers

  6. #66
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Nie zgodze się z opinią że po tym jak sie podwoil na liu i zostal liderem grał pasywnie. Ewidentnie starał się przejąć inicjatywę, zrobił kilka raisów z pozycji.

    Problem imho w tym, że było to dość czytelne (podwoil sie chłopak i zaczyna raisować z byle czym )przez co dostał od razu mocne reraisy/ alliny. Lepiej by było jakby poczekal ze dwie orbity z poluźnieniem gry.

    Inna sprawa, że jak sam powiedział nie miał w ogóle kart, a jednak ciężko jest grać agresywnie o tak ogromną stawkę dostając śmiecie.
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 06-10-2008 o 17:01

  7. #67
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074

  8. #68
    to co napisalem ewidentnie odbiega od tego co napisal goral wiec napisze dlaczego. Nie wzialem pod uwage, ze wewnatrz-unijne przepisy moga byc inne... ja sie dowiadywalem przed wyjazdem do stanow.

  9. #69
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehe no czyli goral napisal to co ja

    Edit :

    Nie czytalem do konca rzeczywiscie rozsadnie tam napisal tylko ja jak zwykle musialem sie przyczepic ^^
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 06-10-2008 o 20:05

  10. #70
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No ale przecież napisał, że nie tyle chodzi o to, że za mało zarobi, ale że wręcz straci, bo podatek mu całkiem ucina ROI...