Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 216
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Tak z ciekawości kto zrobił 3? Była też kara dyskwalifikacji za dotknięcie laptopa, ale chyba została zmniejszona

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    105
    Ad Jani

    Chciałam zauważyć, że to JA zagrałam all-in, który następnie doczekał się błyskawicznego sprawdzenia - nie odwrotnie. Skoro już jesteśmy tacy skrupulatni w naliczaniu kar, bądźmy także w późniejszym opisywaniu przewinienia :->

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Tak czy inaczej chodziło o to, że nie było karty gdzie byłabyś "drawing dead" przeciwko układowi przeciwnika...

    Generalnie przypominam o tych sprawach tylko po to, żeby pokazać iż kary dyskwalifikacji zdarzają się rzadko u trzeba sobie na nie solidnie zasłużyć...
    Ostatnio edytowane przez Jani ; 08-10-2008 o 17:25

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    RZADKO! :d

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Tak z ciekawości kto zrobił 3?
    13-sty turniej lato08, stolik nr 1 ,sit-a nie pamiętam reszty sie dowiaduj

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Sądząc po przewinieniu to pewnie JD

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    dokonał tego JeDen z najbardziej rozpoznawalnych graczy na WLP , ale był troszke usprawiedliwony bo podniósł AJs na UTG a Jani mu uparcie wmawiał, że ma Sit-out'a za palenie w lokalu i nie moze grac...

    Ogólnie sytuacja była mało przyjemna i niepotrzebna, a do tego Jack przez ten incydent nie awansował do wymarzonej 40-stki

    Pozdro!

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    Rodowity Łodzianin
    Posty
    31
    I ja zabiorę głos w tej dyskusji.

    Moim zdaniem kary są jak najbardziej wskazane i dobrze, że daje je jedna osoba. Po prostu za punkt odniesienia weźmy sytuację, w której nie ma kar i panuje dowolność. Jedni odkrywaja zrzucone karty, inni wracaja do razdania z fajki i krzyczą żeby czekać itp.

    Generalnie nie chodzi o to na ile kara jest adekwatna i słuszna i czy wszyscy, którzy ja powinni dostać dostali tylko o sam fakt, że taka groźba jest. Po pierwsze gracze są ostrożniejsi w "rozluźnianiu" gry, po drugie można się do Janiego odwołać jeśli komuś przeszkadza czyjeś zachowanie.

    Generalnie kto by to nie był i jak "słuszne" kary by rozdawał to opinia graczy byłaby taka sama. Podśmiewanie się i drwiny, że Jani to Jani tamto. Wyliczanie kto za co kare dostał i jaką. No chyba, że ktoś kto byłby na miejscu Janiego po prostu by kar nie dawał, ale wtedy frustracje i pretensje byłyby dużo większe.

    Jeśli chodzi o mnie to kar jest zdecydowanie za mało Serio!

    Pozdro Lef
    Ostatnio edytowane przez Lef ; 09-10-2008 o 13:54

  9. #29
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nawiązując do tego co napisała Kartka - bądźmy skrupulatni w opisywaniu kar, które się nałożyło. Sytuacja z moją dyskwalifikacją wyglądała następująco - podszedłem do stolika przy wejściu do lokalu, aby zapalić papierosa. Odszedłem od gry specjalnie w tym celu. W momencie gdy przypaliłem fajka Jani zadał mi pytanie czy nadal gram w turnieju. Odpowiedziałem, że tak, chcę tylko zapalić. Na to on "To masz 10 minut sitouta". Za co? Za palenie w lokalu! Nie mówię o tym, że byłem na antybiotykach a na zewnątrz było jakieś 8 stopni. Traf jednak chciał, że jakąś godzinę wcześniej paliłem dokładnie w tym samym miejscu papierosa i gadałem przy tym z Janim, który to widział i nic nie mówił. Wtedy sitouta nie dostałem, więc gdy dowiedzialem się, że mam karę w drugim przypadku byłem mocno wkurwiony. Mało tego, ja tego papierosa nie wypaliłem tylko go wyrzuciłem, za co... dostałem powiększenie kary do 20 minut!! Uważałem, że kara była z dupy i wrócilem do stolika, aby wrócić do gry, gdy ty Jani zacząłeś mi wyrywać karty z ręki!! Tak, pieprznąłem żetonami przez cały stół i ciesz się, że wtedy tylko tak to się skończyło, bo w takim stanie wkurwienia jak w tamten wtorek nie byłem już dawno. A ty mi piszesz jakiegoś bzdurnego smsa, że to nie jest twoja decyzja, żeby nie palić w lokalu, gdy obok ciebie siedzi kilka osób spoza ligi i jarają papierosy jak wściekli, bo im wolno! Chore!

    Kurwa, Jani, ja cię lubię jako kolegę, ale to co ty odpierdalasz na lidze to przekracza momentami wszelkie granice. Kary są z kapelusza i zależą od twojego dobrego humoru lub innych irracjonalnych przesłanek. Ja angielskiego dobrze nie znam, więc jeśli sa jakieś zasady według których gramy to ja chcę je zobaczyć tutaj po polsku. Kilka innych przepisów na WLP jest też bzdurnych, ale o nich już sie wypowiadał nie będę. Jeśli innym graczom temat wydaje sie błahy lub boją sie wypowiadać w tym temacie - trudno. Ja swoje powiedziałem...
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 09-10-2008 o 22:20

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    244
    Dla mnie w ogole opcja z zakazem palenia dla graczy, ale pozwoleniem dla innych jest absurdalna? Co to daje? Ja grając w turnieju zapalić nie mogę, ale jak przyprowadzę sobie 10 kumpli-kibiców to oni już mogą jarać ile wlezie. Gdzie tu logika?
    Jak tak wszystkim fajki przeszkadzają to niech Clipper zrobi lokal dla niepalących i będzie po problemie, a jeśli nie to pozostańmy przy tym co było i o co nie było kłótni, czyli przy zakazie palenia przy stolikach.