Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 216
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    OK, Ty tu decydujesz. A co z moim laptokiem?
    Ostatnio edytowane przez MMP1980 ; 06-10-2008 o 21:20

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    Chcialem poinformowac side betowcow z poprzedniego sezonu ze dzisiaj sie nie pojawie. rozliczymy sie jakos przy nastepnej okazji.

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ciekawe czy Adam weźmie najnowszy numer Playboya na ligę?

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A ja bym bardzo prosił o wyszczególnienie PEŁNEJ LISTY przypadków, w jakich można otrzymać karę sitouta lub dyskwalifikację. Dość z samowolką Jani, to ma być jasno określone w regulaminie, a nie zależeć od Twojego humoru, widzimisię lub syndromu napięcia przedmiesiączkowego... Jeśli taki pełny regulamin będzie to wtedy będzie się można do niego stosować (lub nie). Osobiście od tego uzależniam swoją dalszą grę na WLP, więc jest to dla mnie dość istotna sprawa. Regulaminowy burdel nie podoba się nie tylko mi, rozmawiałem z wieloma graczami z ligi i nie tylko mnie wkurza przyznawanie kar z sufitu... I jeśli Tobie jeszcze nikt o tym nie mówił to mówię Ci to teraz ja. Więc prosze mój postulat wziąć pod uwagę.

    Dziś oczywiście zagram na "starych" zasadach.

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    fajną macie ligę ...

    szkoda ze mi się trafiło KK vs AA na bublu ...


    pozdrawiam

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Cóż KK też trzeba umieć foldować...

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nie ma sie co martwić - ja sie wpakowałem z QQ na AA...

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    a moje 2 pary po flopie i AI zostaly sprawdzone i wydrołowone...

    a liga rzeczywiscie fajna

    Pozdro

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez Lesio Zobacz posta
    a moje 2 pary po flopie i AI zostaly sprawdzone i wydrołowone...

    kto jak kto ale Ty o drołowaniu to powinieneś wiedzieć co nieco ( moje AK na Q10 i straight na riverze jak bys zapomniał )

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Gramy według standardowych reguł turniejowych WPA Bylaws. Zapraszam do zapoznania z nimi...

    Ponadto kary sit out są stosowane względem graczy poełniających pomyłki przy rozdawaniu kart mające wpływ na przebieg rozdania, zachowujących się w sposób niesporotwy, niestosujących się do zakazów palenia, itp...

    Na karę dyskwalifikacji trzeba sobie solidnie zasłużyć - dotychczas mieliśmy w lidze 3 takie przypadki (o ile dobrze pamiętam):
    - gdy za jednego gracza trakcie turnieju zaczął grać kto inny (mimo, że informowałem ich, że coś takiego jest niedozwolone)
    - chip dumping - sprawdzenie zagrania na flopie (sprawdzający włożył do puli wszystkie swoje żetony) a następnie zmuckowanie swoich kart (prawdopodobnie ratował gracza tylko jakiś runner runner ale takie zagranie to ewidenty chip dumping)
    - rzucenie kartami i rozsypanie swoich żetonów po całym stole i podłodze po przedłużeniu przyznanego sit out'a.