Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    ***** Hand 1261143057 *****
    200.00/400.00 Texas Hold'em (No Limit ) - 3 października 2008 01:33:12
    Cooler (Real /Tournament )
    Seat 1: igiel31 (426.00)
    Seat 2: gomerey (3087.00)
    Seat 4: djampi (1036.00)
    Seat 5: festfest (3800.00)
    Seat 6: ladadol (1885.00)
    Seat 7: FARBAUTE (3626.00)
    Seat 9: Indy.. (1140.00)
    FARBAUTE post SB 200.00
    Indy.. post BB 400.00
    ** Deal **
    igiel31 [N/A, N/A]
    gomerey [N/A, N/A]
    djampi [N/A, N/A]
    festfest [N/A, N/A]
    ladadol [N/A, N/A]
    FARBAUTE [N/A, N/A]
    Indy.. [, ]
    *** Bet Round 1 ***
    igiel31 All-in 426.00
    gomerey Fold
    djampi Fold
    festfest Fold
    ladadol Fold
    FARBAUTE Call 426.00
    Indy.. Call 426.00

    Przy stacku 1140 i bb = 400 na ile (nie) umiem grać, to jest allin z any2, gdyby to jeszcze bubel był to można kombinować. Tak więc myślę sobie zagrać stop and go - i tak mam się zallinować, jak walnę go od razu preflop to pewno dołoży, a jak walnę go na flopie, to Fabraute przy spudłowanym flopie może wypaść, i wtedy allin będzie się rozstrzygał tylko między mną a Igiełem.

    *** Flop(Board): *** : [, , ]
    *** Bet Round 2 ***
    FARBAUTE Check
    Indy.. All-in 714.00
    FARBAUTE Fold

    Podziałało. Moje T high jednak przegrało z Igielem, a 714 wróciło do mnie. Po czym Igiel jak to napisał w szoku był co ja zrobiłem, czemu sie allinowalem z niczym, to tlumacze mu mniej wiecej tak jak wyzej, no to chlopak kazal wrzucic to na forum.
    Tak wiec prosze o opinie - skoro i tak chce sie allinowac z any2, nie warto rozlozyc to na raty? trudniej dolozyc takiemu farbaute przy spudłowanym flopie niż preflop chyba...

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    stop and go --> ok niezły pomysł ale to sie robi tylko jesli to ty rozpoczynasz pierwszy akcje na flopie czyli gdybys to ty był na SB a przeciwnik na BB a tak to jest zwykły blef i co wiecej betujesz do pustej puli, tzn nic własciwie ci to nie daje

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Na pewno najwiekszym wygranym byl igiel...
    Poza tym mysle ze blef byl w porzadku bo ratowal Twoj tylek...
    Mysle ze w podobnej sytuacji bylbym sklonny zagrac podobnie...

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    lol szczerze mówiąc nie wiem o co wam chodzi z tym betowaniem do pustej puli gdy najczęście mamy minimalne szanse na wygranie rozdania - po co izolować?? to jest zbyt ryzykowne, bo gościu, który się zrzucił - może mieć rękę na call

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Indy, no to jest mega fishowskie zagranie, to co zrobiłeś... a to dlatego, że:

    a) Sprawdzi Cię tylko lepsza ręka, albo taka, która ma oddsy
    b) gracz, którego wypchnąłeś może wygrać z shortem, co jest też w Twoim interesie (bo equity wzrośnie wszystkim).

    To, że gość zaczekał to nie znaczy, że nic nie ma, a Ty ryzykujesz swój stack zupełnie bez sensu. Jeśli poczekasz sobie do rivera foldując na każdy bet, to i tak zostanie Ci to 714, prawda? A a nuż Ci dojdzie. Poza tym, 3BB to jest stack na open-push a nie pchanie się po pushu i callu

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    w moim rozumieniu już i tak byłem skazany na allina, bo nie wyobrażałem sobie dalszej gry z 712 co mi zostało, ale po to założyłem wątek żeby się upewnić czy dobrze rozumowałem, i przekonaliście mnie - że nie