Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    6
    Witam wszystkich forumowiczów

    Z uwagi na coraz bardziej widoczny wzrost zainteresowania pokerem dopuściłem się pewnych przemysleń z którymi niniejszym postanowiłem się z wami podzielić...
    Chciałbym się od was, pokerzystów, dowiedzieć co myślicie o stworzeniu nowego turnieju w Warszawie.
    Byłby on skierowany do wszystkich osób, ale głównie mam tu na myśli osoby które częściej grają w domowym zaciszu i nie mogą sobie pozwolić na wydatek ponad 400 zł miesięcznie (bo takie są przeciecież ceny najtańszych turniejów zakładając cotygodniową grę). Mam na myśli turniej trochę tańszy - rzędu powiedzmy 50 zł. Pewnie niejeden z Was grywa sobie od czasu do czasu ze znajomymi w kilka osob – zapewne spora część z tych osob chetnie zmierzyłaby się w turnieju gdzie zagra 30-40 a w poźniejszym czasie może i jeszcze wiecej osob.
    Turnieje odbywałyby się w jednej z warszawskich knajp a także w ustalonych i pasujących dla wiekszosci terminach - konkrety byłyby podane w poźniejszym czasie, zapewne po jakiejś ankiecie na forum – w moich rękach byłaby organizacja takich turniejów.
    Oczywiście na koniec każdego sezonu dla najlepszych w danym okresie uczestnikow organizowany byłby turniej Mastres.
    Z uwagi na podniesienie wpisowego do WLP a także braku w chwili obecnej turniejow tzw small stackes uważam, że taki turniej byłby doskonałym pomysłem.

    Co o tym sądzicie ?
    Pozdro
    Barti

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Ja byłbym chętny!! Niedługo będe mieszkał w Warszawie takżę mógłbym się pojawić na takim turnieju!! Piszesz o knajpie, a masz już jakiś konkret na myśli?? i co np. z akcesoriami typu żetony itp??

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Była kiedyś taka liga w Warszawie, ale już jej nie ma. Cóż, walcz, może coś uda Ci się zdziałać.

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    4
    Ja się pisze. Działaj Barti!!!
    MMP a ty?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Ja raczej grzecznie podziękuję.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Po 1 taki turniej musiałby się odbywać w konkurencyjnym terminie czyli wtorek, środa, czwartek odpada, proponuję w piątek lub poniedziałek. Po 2 z uwagi na to że jesteś nieznaną osobą w 1 sezonie proponuję darowanie sobie turnieju masters. Po 3 jak będzie dobra struktura i blisko domu to mogę czasami wpadać:P

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    poland near Warsaw
    Posty
    1
    Witam jestem tu nowy i w pokera gram bardzo okzajonalnie ale myslę że czasem z checią bym wpadał

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Nie sadze zeby sie Tobie udalo ale powodzenia

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4
    brzmi sensownie, coś się już ruszyło?

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez korek Zobacz posta
    brzmi sensownie, coś się już ruszyło?




    BUAHAHAHAHAH xD