Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Soprano, wiem ze to blokowanie netellera jest plusem i jest w celach bezpieczenstwa jak ktos loguje sie z innego kraju... ale ja sie o tym dowiedzialem dopiero po tym jak wyjechalem na troche do anglii i chcialem zobaczyc ile mam srodkow na netellerze ;/ pozniej mialem pare telefonow w celu weryfikacji danych itp az w koncu odblokowali zadowolony chodzilem z karta netellera az ktoregos dnia nie wiem z jakiego powodu (bedac dalej w anglii) znow mi zablokowali konto... tym razem nie wiem dlaczego ;/

  2. #12
    mi jakiś miesiąc temu przesłali maila , że w celu lepszego zabezpieczenia mojego konta MB powinienem zmienić hasło ... hmm .Myślałem , że to obowiązkowe ,co jakiś czas , działanie . Mam nadzieję , że nikt się nie dobierał do mojej kaski .

    Lepiej jeszcze raz zmienie hasło

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Dzisiaj ktoś włamał się na moją pocztę a poprzez nią na moneybookers. Hasła zostały pozmieniane i nie mam dostępu do tych kont. O 17stej dostałem smsa z numeru 1194 abym się skontaktował pod warszawski numer telefonu ( ważna sprawa ). Myślałem , że to jakiś kolejny spam smsowy i olałem. Centrum wiadomości pokazuje mi numer 501200777, czyli GSMcenter IDEI ( orange ), tam gdzie mam abonament. Czyli ktoś znając mój numer jakimś cudem wygenerował sobie hasło do poczty na portalu o2, a później włamał się na moneybookers. Na szczęście przelew z roomu przyszedł mi rano na konto bankowe i na MB nie miałem środków. I teraz pytanie ? Jak odzyskać konto MB ? Mam je porejestrowane na kilku roomach i wypłacam na nie chajs, a niektóre roomy nie godzą się na zmianę formy wpłat i wypłat.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784