Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    160
    Czesc

    Sprawa krótka , ktoś mi sie włamał na poczte ( wp ) a następnie na Moneybookers . Na MB miałem kolo 1k także "coś" tam było . Nie wiem czy typ ktory mi sie włamał na konto juz wyslal kase czy jeszcze nie bo nie mam dostępu do konta .
    Co robic w takiej sytuacji ?
    Do wp juz dzwoniłem i "konsultant" powiedział ze udostępni haslo do konta tylko policji lub prokuraturze -_-
    Isc na policje od razu ?
    Do MB pisałem ale jak zwykle pewnie będe czekał ze 2 dni na odpowiedz ...

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    do MB mozesz zadzwonic powinni zamrozic wszelkie tranzakcje z twojego konta

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Hehe tez mialem taka cudowna historie z MB dlatego nigdy nie trzymam tam kasy tylko uzywam ich przy wyplacie na konto bankowe i odrazu wyplacam jak kasa wplynie (mam ustawione powiadomienie smsem). Najprostszym sposobem na zamrozenie konta jest chyba pieciokrotna proba blednego zalogowania (?). Potem mozesz zadzwonic podac swoje dane i podac ile miales dokladnie kasy i zapytac sie goscia czy ta kasa jeszcze tam jest (mi to powiedzieli). Ja jako, ze nie chcialem robic ponownej weryfikacji itd to poprosilem ich o przeniesienie calego zweryfikowanego konta na inny mail i po dlugich bojach i kurwa chyba dwoch 20 minutowych telefonach (na moj koszt ofkorz) a potem po tygodniu oczekiwania udalo sie.
    Reasumujac jesli chodzi o kwestie bezpieczenstwa to MB to shit tak samo z obsluga klienta (nie chcieli mi podac ani ip ani danych goscia, ktory zrobil sobie przelew z mojego konta bo mowili, ze pilnowanie hasel to moja sprawa lol). Sa tani i przelewy na konto bankowe sa szybkie tylko dlatego korzystam z nich ale w sumie czuje sie bezpieczniej trzymajac kase w roomie niz tam lol

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    160
    ja jak zwykle mam farta ^-^
    Kase wyplacilem we wtorek a dzisiaj albo jutro mialem do banku wyplacic... no ale ...

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Tak z czystej ciekawosci - przestraszony tym watkiem od razu zalogowalem sie na skrzynke, przegladnalem wszystkie maile, i nie mam tam maila od moneybookersow z trescia mojego hasla... jest mozliwe ze i tak samo wlamanie na skrzynke wystarczy aby potem sie wlamac na MB???

    pozdr.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    160
    tak (??)
    NA poczte i MB mialem zupełnie inne hasło

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    jest mozliwe ze i tak samo wlamanie na skrzynke wystarczy aby potem sie wlamac na MB???

    pozdr.

    teoretycznie prosisz o przypomnienie/reset hasła i Ci na maila przysyłaja ??
    tylko tam pewnie jest jakies security question, na ktore tak czy siak chyba trzeba znac odp

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Soprano właśnie wszedlem na MB i wybrałem opcję ZAPOMNIAŁEM HASŁO. Zapytał mnie o kod pocztowy i datę urodzenia, i po minucie na skrzynce był już link do skasowania hasła...

    To chyba koniec z trzymaniem bankrolla na MB, zastanawiam się tylko gdzie to trzymać, pewnie na roomie jakimś a na bookersach zostawię sobie pareset euro ot jakby trzeba było szybko gdzieś wpłacić... bo rozumiem że jak nam włamią się na skrzynkę to i zabezpieczenia Netellera leżą?

  9. #9

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Soprano właśnie wszedlem na MB i wybrałem opcję ZAPOMNIAŁEM HASŁO. Zapytał mnie o kod pocztowy i datę urodzenia, i po minucie na skrzynce był już link do skasowania hasła...

    To chyba koniec z trzymaniem bankrolla na MB, zastanawiam się tylko gdzie to trzymać, pewnie na roomie jakimś a na bookersach zostawię sobie pareset euro ot jakby trzeba było szybko gdzieś wpłacić... bo rozumiem że jak nam włamią się na skrzynkę to i zabezpieczenia Netellera leżą?
    na Net sa security question, ale pewnie i to latwo ominac/odpowiedizec

    plusem z Netellera jest fakt ze jezeli ktos sie loguje z innego kraju to od razu blokują