Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: sng 180

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Hand History Posting and Rakeback

    zostalo 45

    push czy call?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Rozumiem że obstawiamy go na AQ albo seta? Przeciwko AQ jesteś lekkim faworytem, ale niestety set cię dominuje. Ja bym zagrał to ostrożnie i dał call, nie ma potrzeby budować puli na flopie.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    na PF robisz call z J9 bedac na BB ???
    i jaki call na flopie albo push albo fold

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Mamy tutaj dobry draw, a jest szansa że nawet jak dojdzie i tak wyciągniemy kasę. Push jest zbędnym ryzykiem (w najlepszym razie mamy coinflipa, a praktycznie wszystko z czym mógł betować ten flop nas sprawdzi).

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    fold preflop, masz 26xbb i spekulujesz lol.

    push flop.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Panowie, ja rozumiem ze niektorzy graja inna strategia i z innymi rekami wchodza do gry ale jak jest wyrazne pytanie to interesuje mnie wasze zdanie w konkretnej sytuacji. To jest call pre na wyeliminowanie zawodnika z koncepcyjna reka. Pytam co robicie na takim flopie w tej konkretnej sytuacji. Majcher, jak Ty tu widzisz fold? Moglbys to jakos uzasadnic.

    Pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    nie wiem co to ma znaczyc ten twoj call na PF,ale jak tak sobie tlumaczysz to twoja sprawa ja robie fold PF,a co do flopa to napisalem push lub fold czyli zanczy to ze jak mialbym ,,jakikolwiek'' choc ciezko tu o taki dylemat to tylko miedzy tymi opcjami napewno nie bral bym pod uwage call tym bardziej bez pozycji,a koniec koncem to chyba kazdy w tej sytucaji na takim flopie majaca do wyboru push lub fold gra allinem teraz rozumiesz?

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Majcher, chyba troche sam sie zamotałeś . W kazdym razie nadal uwazam ze call jest do przyjecia, ktory zreszta zagralem. Na turnie blotka, przeciwnik all in, ja zrzucilem, pokazal QQ.

    Bez cisnien chlopaki, Pozdrawiam

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Co przemawia za pushem?

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    No to call właśnie doprowadził do tego, co się stało. Czyli wyrzucasz 1500 na sprawdzenie, a przeciwnik na jakieś 70% zabetuje turna, który raczej Ci zaszkodzi niż pomoże i będziesz musiał zrzucić. Pushując przejmujesz inicjatywę i dostajesz spore folding equity (tym bardziej że masz więcej żetonów). Call imho jest do dupy.

    Poza tym zdecydowanie fold prefolp. I możesz następnym razem rzucić trochę informacji o graczach/sytuacji na stole, bo pytanie jest nieco wyrwane z kontekstu (choć tutaj akurat sytuacja jest imo oczywista).