Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: sng 180

  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    Co przemawia za pushem?
    To, ze bedziesz mogl od razu zobaczyc turn i river, a nie zostac wyjebanym z rozdania, jesli na turnie nie wpadnie spade? Tez folduje preflop, a pisanie, ze "To jest call pre na wyeliminowanie zawodnika z koncepcyjna reka" jest troche smieszne, przeciez w grze jest 45 zawodnikow, eliminacja tego konkretnego tak naprawde nic nie zmienia.

    Swoja droga nie wiem, czy lepszym miejscem dla 180 osobowych turkow nie bylby dzial MTT, bo blizej im do turniejow wielostolikowych niz do sng jak to wiekszosc rozumie.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Trzeba dołożyć 1500 do puli 5510 więc nawet nie licząc implied odds (które są, nie wierzę że przeciwnik spasuje po becie) pot odds wynoszą 3,67:1. QQ vs. J9 przy takim boardzie ma 70% przewagi, czyli 2,33:1. Easy call given the odds. Nie rozumiem jak przy takim, w miarę wysokim M, można brać pod uwagę tylko fold albo shove.

    Edit: Biorąc pod uwagę że zobaczymy tylko jedną kartę, oddsy oczywiście wynoszą 4,5:1, ale jak dla mnie to ciągle jest call. Preflop ja też bym to spasował oczywiście, ale pytanie dotyczyło tego co robimy na flopie.
    Ostatnio edytowane przez capodi ; 02-10-2008 o 13:49 Powód: błędne obliczenia

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez LukeLasko1 Zobacz posta
    To, ze bedziesz mogl od razu zobaczyc turn i river, a nie zostac wyjebanym z rozdania, jesli na turnie nie wpadnie spade? Tez folduje preflop, a pisanie, ze "To jest call pre na wyeliminowanie zawodnika z koncepcyjna reka" jest troche smieszne, przeciez w grze jest 45 zawodnikow, eliminacja tego konkretnego tak naprawde nic nie zmienia.
    Z tym ze wyeliminowanie nic nie zmienia moge sie zgodzic, w sumie doszedlem do wniosku ze na dluzsza mete taki call nie jest najlepszy.

    Cytat Zamieszczone przez LukeLasko1 Zobacz posta
    Swoja droga nie wiem, czy lepszym miejscem dla 180 osobowych turkow nie bylby dzial MTT, bo blizej im do turniejow wielostolikowych niz do sng jak to wiekszosc rozumie.
    Fakt

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    fold preflop, push flop

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Dzizys k... ja p.. - to pierwsze wrazenie

    Najlepiej odpowiedzial mash i scyth01...krotko i na temat

    Nad czym tu sie rozwodzic??