Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    FullTiltPoker Game #8300691765: Table Stanton (6 max) - $0.10/$0.25 - Pot Limit Omaha Hi - 6:19:53 ET - 2008/10/01
    Seat 1: lujone ($27.55)
    Seat 2: amichal1 ($33.20)
    Seat 3: Lusches ($12.40)
    Seat 4: alsco1 ($25)
    Seat 5: GOOORiLLAAA ($46.55)
    Seat 6: Margaud ($45.45)
    alsco1 posts the small blind of $0.10
    GOOORiLLAAA posts the big blind of $0.25
    The button is in seat #3
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to amichal1 [ ]
    Margaud folds
    lujone folds
    amichal1 raises to $0.85
    Lusches calls $0.85
    alsco1 calls $0.75
    GOOORiLLAAA calls $0.60
    *** FLOP *** [ ]
    alsco1 checks
    GOOORiLLAAA checks
    amichal1 has 15 seconds left to act
    amichal1 checks
    Lusches bets $1.70
    alsco1 folds
    GOOORiLLAAA calls $1.70
    amichal1 calls $1.70
    *** TURN *** [ ] []
    GOOORiLLAAA checks
    amichal1 checks
    Lusches checks
    *** RIVER *** [ ] []
    GOOORiLLAAA bets $8.50
    amichal1 has 15 seconds left to act
    amichal1 folds
    Lusches folds
    Uncalled bet of $8.50 returned to GOOORiLLAAA
    GOOORiLLAAA mucks
    GOOORiLLAAA wins the pot ($8.10)



    Balem sie ze po CB na flopie jak dostane rise to bede mial dylemat co zrobic

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Hmm, z tego co ja bym zagral, to CB na flopie i po reraise fold bez dylematu. Jakbym chcial miec dylemat to zagralbym tak jak ty

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    na 95% cbetuje tu flopa za 50-70% pota, nie wiem czy robiłbym kontynuacje na turnie,to już zależałoby od tego jak postrzegam przeciwników,fold na river raczej dobry,bo bijesz już tylko totalny blef

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cbet to najłatwiejszy sposób aby się przekonać gdzie jesteśmy, ale ja jednak w 95% przypadków nie cbetuję tego flopa. Za wysoka para tam leży. Przy trzech przeciwnikach całkiem możliwe, że ktoś trafił tripsa bo dziewiątka to często grana karta w Hi i jeśli nawet złapiesz ten kolor, to niekoniecznie wygrasz rozdanie. Tylko 2s i 3s wydają się być bezpiecznie, pozostałe piki już nie ponieważ 5, 6, 7, 8, J, Q i K grywa się razem z dziewiątkami. Więc nie ma co pompować puli. Jeśli wszyscy przeczekają flopa i turn również będzie do mnie przeczekany to betuję 50-100% puli niezależnie od tego co spadnie. Jeśli koleś na pozycji zabetuje flopa, a pozostali spasują, to w zależności od readów fold lub raise pot i kolejny PSB na turnie (jeśli sprawdzi). W żadnym wypadku call. A jeśli, tak jak w tym rozdaniu, koleś na pozycji będzie próbował kraść pulę, ale dostanie calla od kogoś bez pozycji, to wykonuję turbo easy folda. Call HERO był IMO beznadziejny.

    jdx

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    ja w tym rozadaniu robie cbeta jak nic,stol nie daje mozliwosci drawu do strita,jedynie draw do flusha ktorego my trzymamy co wazniejsze z A-high,wiec ten draw raczej tez mozna wykluczyc wiec c-bet w tym wypadku w wiekszosci zakonczy nam to rozdanie na flopie chyba ze ktos ma tego tripsa badz jest dokniem,a tak zargane w tej sytuacji to mysle ze na floipe po wczesniejszych checkach,bet kolesia na pozycji wyglada na kradziez puli i mozna sie pokusic o rasie
    Ostatnio edytowane przez Majcher ; 01-10-2008 o 22:07