Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    W zwiazku z tym ze spam jest w Polsce scigany postanowilem utworzyc grupe uzytkownikow zgadzajacych sie na otrzymywanie informacji z forum.
    Domyslnie kazdy zapisujacy sie na forum uzytkownik bedzie wpisywany do tej grupy i bedzie otrzymywal maile(nie sadze zeby to bylo czesto, pewnie od turnieju do turnieju). W przypadku gdy nie chcesz otrzymywac zadnych informacji, daj mi znac na adres: mdoliwa@elka.pw.edu.pl i zostaniesz z tej listy usuniety.

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    A to bardzo dobrze się składa Sam miałem Cię o to prosić :P . Lubię być na bieżąco 8) .

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Doli coś szwankują ustawienia . Wczoraj BlaCha umieścił nową wiadomość na forum a ja nie dostałem, żadnego powiadomienia.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Doli, widzę że znalazłeś czas na dopracowanie forum (info o możliwości dodawania zdjęć do postów :shock: ). W takim razie może przypomnisz sobie o wysyłaniu wiadomości o pojawieniu się nowego postu na forum. Teraz działa to w wybranych przypadkach (jeżeli dobrze rozszyfrowałem to tylko dla postów umieszczonych w tematach które się założyło). A ja jestem zachłanny :twisted: i z WIELKˇ radością powitam ustawienia kiedy będę otrzymywał powiadomienia o każdej nowej wiadomości zamieszczonej na forum

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Te zdjecia jeszcze nie do konca dzialaja , a co do twojej propozycji, to sproboje czegos poszukac i pokombinowac.

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Witam!

    Doli, mam problem z zalogowaniem, dlatego też wysłałem na Twój adres, wiadomość.

    Pozdrawiam.


    MICHAŁ

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    test