Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Witam wszystkich.
    Jestem nowym uczestnikiem forum, no i nie powiem ale bardzo mi się tu podoba i można się dowiedzieć ciekawych rzeczy i poznać fajnych maniaków pokerowych (mam nadzieję), mam na imię Darek
    29 lat mój nick to tygrys1111 który jest teraz nie dostępny ponieważ zapomniałem hasła i nie wiem co dalej he,he
    Gram w pokerka na kasę bez żadnych osiągnięć jak narazie i mam nadzieję że to się zmieni. (Expekt poker wszystkim odradzam przegrałem tam około 7 baniek, teraz spróbuję na PS bo tak go wszyscy chwalą)
    Pozdrawiam

  2. #22
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Witamy na forum
    Mam nadzieję że będziesz aktywnym użytkownikiem forum (szczególnie polecam dokonywania wpisów w temacie "Poker w internecie -> Ciekawsze wyniki turniejowe (czyli chwalmy się )"). Nie zniechęcaj się Expektem,spróbuj na innych Poker roomach no i oczywiście na żywca w naszych turniejach organizowanych przez prezesa Mariana. Najbliższy będzie pewnie w przeciągu miesiąca.
    Co do zapomnianego hasła to jestem pewny że Marian i w tym temacie pomoże 8) .

  3. #23
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Jak narazie to od dwóch dni jestem dosyć aktywny na forum bo coraz bardziej mnie to wciąga, a w turnieje pokerowe to chętnie spróbuję o ile poznam zasady i w co dokładnie gracie, bo ja mam tylko doświadczenie w grze na 5 cards i 7 cards ale zawsze można spróbować czegoś nowego o ile mnie za szybko nie ogołocicie he,he.
    Pozdrawiam wszystkich
    Tygrys1111

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Witam wszystkich!!! Ostatnio zrobilem sobie dluzsza przerwe od pokerka online jak i od udzialo w turniejach na zywo. Jednak jak ja to nazywam cos sprawilo, ze odrodzilem sie na nowo. Zaczynam grac i poczatki sa niezle.