Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Witam




    Kurde nie wiem co pisać

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Witam ponownie!!!!!


    Chciałem powiedzieć,że Sz.P Doli Zrobił tą strone z dużym wysilkiem i dlatego musimy mu powiedzieć że jest super kumplem Iza to co on zrobił dla mnie to nawet nie umiem tego okraślić!!!!!



    Z płaczem pozdrawiam Doliego i wszystkich forumowiczów

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Kurde, zaczynam sie bac ze to jakis psychopata ;P, to pewnie po obejrzeniu filmu o psychopacie Tedzie Bundim

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Witam wszystkich pokerzystów!
    Nikt z Was mnie nie zna, mam nadzieję, ze niedługo to się zmieni.
    O sobie mogę powiedzieć tyle, że jestem amatorem. Nigdy nie brałem udzialu w żadnym turnieju (jeszcze ).
    Pokera znam od lat. W ogóle z kartami miałem już kontakt w bardzo młodym wieku- a wszystko przekazane w genach od matki i dziadka (jej ojca). Pamiętam jak miałem około 8 lat to dziadek ze znajomymi szpilał w skata a ja się przyglądałem. W pokera nauczyła grac mnie matka- pamiętam (naprawdę!) ten dzień.. Miałem może wtedy 13 lat 9daty konkretnej nie pamiętam). Texasa poznałem przypadkiem przez TV. Kiedyś na Discovery
    Była transmisja z mistrzostw świata w Las Vegas, jako że nie znałem zasad texasa, od razu wskoczyłem do netu i szukałem zasad. Spodobało mi się od razu, ale wtedy jeszcze nie grałem. Tak nas serio to wszystko zaczęło się w 2 klasie LO. Wtedy zaczął się prawdziwy maraton: dzwonek na przerwę, a my już w 4 przy stoliku z kartami i pieniędzmi obok i Tak non stop przez długi okres czasu (póĽniej zaczęliśmy tez grać w Black jacka). Graliśmy oczywiście na symboliczną kasę 20/40groszy. Ale w sumie przez ten okres czasu zarobiłem jakieś 40 zł To jest jak na razie moja jedyna wygrana w karty. Zaczęły się studia i no dawno, już bardzo dawno nie zasiadałem to texasa. Zmienili się koledzy (choć ekipa do gry już mam),ale przede wszystkim brak czasu ... niestety nauki na studiach mam tyle że nawet czasu na pokerka nie ma- wiem, wiem niemożliwe, ale prawdziwe! Na Waszą stronkę trafiłem niedawno i przypadkiem- nawet nie wiem jak. Był wtedy jeden dzień do turnieju no i niestety ... mam nadzieję , że na następny turniej na Śląsku się wybiorę (właśnie mieszkam na Śląsku), w końcu nabiorę jakieś doświadczenia no i przegram jakąś kasę To żem się rozpisał, kończę żeby nie zanudzać

    Soprano

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Witam wszystkich. Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić mamę i tatę oraz moich dziadków.

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    pinio to jesteś Ty ??
    chyba nie, ale zawsze jest jhakaś nadzieją

    Soprano

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Witaj Soprano
    Tak to właśnie ja jestem Pinio
    Co za spotkanie :wink:

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2003
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    35
    wielkie YO all

    i pozdrowienia. w realu mnie pewnie nie spotkacie, ale na PS czesto siedze.

    do zobaczenia przy wirtualnym stole
    viper

  9. #19
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    E tam, na pewno sie spotkamy na ktoryms turnieju, jeszcze o tym nie wiesz

  10. #20
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Zgadzam się z Dolim Najblizszy turniej ma być organizowany w Sopocie czyli baaaaardzo blisko Gdańska :P . Na pewno znajdziesz chwilkę aby wpaść i rozegrać turniej :twisted: .