Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 54

Wątek: gdzie grac

  1. #41
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Nie zgadzam się z większością twojej wypowiedzi Ponumerowałem w niej akapity i poniżej komentarz do nich.

    1. Ongame - sieć gdzie sporo ludzi narzeka na duużą ilość bad beatów Ja pograłem tam krótko i albo trafiłem na złą passę albo ci ludzie mieli rację. Jeżeli po flopie koleś się przyczepił to często przegrywałem (mogłem sobie tylko zadać pytanie "już ma lepszy układ czy dopiero mu dojdzie?" i z reguły było to drugie) Kumpel gra dużo na shorcie na Ongame i też mówi że przegrywa seryjnie alliny z mocnymi kartami. W porównaniu do PS to duża różnica. Na PS na NL2 tez są donki ale tam jak zagrasz allin z KK AA czy QQ to zreguły masz wygrane.

    2. Ja miło wspominam NL2 - niska prowizja + niski poziom i o takich wynikach jakie tam wykręcałem to teraz mogę pomarzyć. Chciałbym choć w połowie takie jak tam Czasem trzeba zrzucać średnie układy typu TPKP ale za to mając mocny układ gra się allina (overbet) i często się jest sprawdzanym. NL2 na PS ma jeszcze jedną zaletę. 100BB to 2$ - normalnie 100 BB jest to maxymalna kwota z jaką możesz siąść do stołu, ale na tych stawkach to tylko 40% max kwoty. Efekt jest taki że łatwo można te 2$ podwoić bo kolesie mają często więcej i 2$ to dla nich niewiele. Na NL10 podwoić 100BB jest znacznie trudniej.

    3. Zobacz sobie w PT, jaki procent twojego zysku stanowi prowizja! U mnie np na NL25 przy wyniku 4-4.5ptBB (mała próbka), prowizja wynosi prawie tyle co zysk!!! Chyba nie przesadzę jeśli powiem że Boss na NL10 bierze gdzies o 100% więcej prowizji niż PS na NL2. Wyobraźmy sobie że w mojej sytuacji zmienia się sposób naliczania prowizji i spada o 50% - moje zyski rosną o 50% wtedy. To dużo. Należy pamiętać że mówimy o początkujących graczach. Oni mogą mieć wyniki w okolicach 0 a wtedy prowizja może być np 2-3 większa od kwoty jaką zarobią czy stracą!!! Nie wierzycie? Jeśli macie w jakimś czasie wyniki rzędu 1-2ptBB to sprawdzcie jaki jest stosunek prowizji do zysku - przekonacie się.

    4. Ongame na najniższych stawkach ma taki sposób naliczania prowizji jak PS (lepszy od Bossa), ale na NL2 byłoby jeszcze lepiej gdyby był na Ongame. Zresztą wyżej pisałem co o nim sądze. A to że max prowizja wynosi tylko 1.5$ ma znaczenie gdzieś od NL50 a mowimy o początkujących graczach.
    Hmm... Z Twojej wypowiedzi można wysnuć dwa wnioski o Ongame.

    1. BadBeat'y - hmm nie zauważyłem takiej przypadłości, czasem komuś spadnie, czasem mi spadnie "lucky river". Zawsze lekko się uśmiecham jak czytam o takich akcjach.

    2-4. Prowizja. To prawda, że jest ona ważna, ale najważniejsze jest zarabianie kasy którą głównie czeszesz z gry. Niskie prowizje/bonusy to TYLKO miły, ale tylko dodatek. Powtórzę się, jednym z najważniejszych elementów to selekcja stołów, którą zaczynam od selekcji room'u. Piszesz "mnie np na NL25" - domyślam się, że na PS... ja powiem tak, mi na PS na NL25 się ciężej gra niż na Ongame NL100, więc może gdybyś grał na "fiszowni" zyski byłyby większe - próbowałeś? Na dodatek bonusy proponowane przez te sieci zmniejszają rake o 30-50%, więc od stawek NL25 w górę to wszystko co napisałeś o istotności wysokości prowizji niestety zdecydowanie przemawia za "fiszowniami".

    Co do NL2... spodziewam się, że można wykręcić tam niebotyczne wyniki, tylko powtarzam, kto na dłuższą metę wytrzyma grę na tym limicie?

    Pozdrawiam i życzę wykoszenia na PeeSowców.

    Pepone

  2. #42
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Co ty pierdolisz zacznij analizowac gre na NL2 z donkami to zajebiscie wyjdziesz na tym
    Hehe, nie chciałem być, aż tak dosadny

    Pepone

  3. #43
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta

    2-4. Prowizja. To prawda, że jest ona ważna, ale najważniejsze jest zarabianie kasy którą głównie czeszesz z gry. Niskie prowizje/bonusy to TYLKO miły, ale tylko dodatek. Powtórzę się, jednym z najważniejszych elementów to selekcja stołów, którą zaczynam od selekcji room'u. Piszesz "mnie np na NL25" - domyślam się, że na PS... ja powiem tak, mi na PS na NL25 się ciężej gra niż na Ongame NL100, więc może gdybyś grał na "fiszowni" zyski byłyby większe - próbowałeś? Na dodatek bonusy proponowane przez te sieci zmniejszają rake o 30-50%, więc od stawek NL25 w górę to wszystko co napisałeś o istotności wysokości prowizji niestety zdecydowanie przemawia za "fiszowniami".
    Chodzi o to że ktoś np powie, że w sieci xxx jest łatwiej a potem sie okazuje z powodu prowizji, musi on ugrywać o kilkadziesiąt % więcej żeby mieć takie same zyski właśnie z powodu prowizji. Co do ongame to rzeczywiście sposób naliczania taki jak na PS oraz te rakebacki stawiają tą sieć w dobrej sytuacji ale zacząłeś od Bossa

    Ja kiedyś byłem w takiej sytuacji że grałem na PS ale miałem na Paradise jeszcze bonus do wyrobienia. No to przeniosłem tam kase i wtedy analizując pewne rzeczy doszłem do wniosku że większa prowizja + koszty przewalutowań w obie strony i nic z tego bonusa nie mam zwłaszcza że czasu było niewiele i byłem w stanie ugrac tylko część. Tak więc warto czasem zwracac uwagę na takie pierdoły

    Próbowałem grać na fishowniach (Boss i Ongame) i wcale lepiej mi sie nie gra. Wiem że to dziwne ale... Zresztą o Bossie i tych stołach 5os już wcześniej pisałem. A z tym Ongame NL100 i PS NL25 to mnie zaskoczyłeś.

    Jeśli chodzi o poziom gry to na NL2 na PS jest niższy niż w Ongame NL10.

    A co do twojego ostatniego zdania to powyżej NL25 na PS można zdobyć wysoki status VIP dzięki któremu możesz znacznie szybciej zbierac pt. i nie wiem czy rakeback z Ongame będzie lepszy.

  4. #44
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Co ty pierdolisz zacznij analizowac gre na NL2 z donkami to zajebiscie wyjdziesz na tym
    Dakota uwielbiam twoje wypowiedzi krótkie bezposrednie i na temat

  5. #45
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Hmm gram na NL5. Na czasie (pare dni) przejde na NL10. Gram obecnie na PS i bardzo mi sie podoba. Jednak jak patrze w PT i dosc niemaly (jak na moj roll) rake to zaczynam sie zastanawiac czy dobry room wybralem. Zawsze wpadnie jakas czapka czy koszulka ale czy gra warta swieczki czy moze pomyslec nad zmiana na moich micro? Soft mi bardzo odpowiada i gra sie bardzo przyjemnie. Jest sens zmieniac? Jesli tak to na jaki room?

    Z gory dzieki za pomoc.

    Pokoj

  6. #46
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    dobre
    nie szanujesz mojej przepony

    w sumie racja

  7. #47
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Jak dla mnie granie micro na PS jest bez sensu. Gracze micro potrzebuja wszelkich mozliwych bonusow ulatwiajacych budowanie rolla a bonus 100% do 50$ na PS mnie nie przekonuje jakos

  8. #48
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Wiec co proponujesz?

  9. #49
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ja gram na Bossie i mam rakeback 53.6% (co mnie satysakcjonuje bo z grindowania nl 25 mam z 500$ rb miesiecznie). Na ongame tez sa dobre bonusy (Tower) no i generalnie kazdy room co daje rb jest godny uwagi (a najlepsze sa takie co lacza oferte powitalna z rb).

  10. #50
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Prosilbym o konkrety dokladnie w jakim roomie i na jakich zasadach dostaje tak wysoki RB bo jestem zainteresowany. Bylbym wdzieczny za dokladne wyjasnienie tutaj badz na PW.

    Z gory dzieki.

    Pozdro