Strona 18 z 42 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 418
  1. #171
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    A o który miesiąc mu chodziło??
    A Pan od netellera to kto?Serwisant??

  2. #172
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Nie rozumiem mentalności anglosaskiej typu: " I'll call you tomorrow". Odnosze się w ten sposób do prowadzenia biznesu przez Neteller. Obiecują cos na konkretny termin ( rozsyłanie nowych kart na początku czerwca) po czym przepada to jak " gówno w przerembli". Nie wiem czy jestem jakiś dziwny ale nie jestem w stanie zrozumiec , że tak można prowadzić biznes. Niestety jestem od nich uzalezniony, szkoda , ze nie ma innego dużego gracza na rynku dostarczającego konkurencyjny produkt...

  3. #173
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Rozmawiałem dzisiaj z człowieczkiem od Netellera na czacie, i oni tam w supporcie nie mają pojęcia, kiedy będą nowe karty. "We have no time frame for the new card to be released", coś takiego mniej więcej mi powiedziano. Słabo.

    A tymczasem udało mi się otrzymać kartę debetową Click2Pay. Wygląda biednie strasznie, zero tłoczeń, brzydka... Czekam na aktywację (podobno 24h), potem załaduję pieniądzem (podobno ostatnoi czas oczekiwania 4-5 dni - "normalnie jest to doba, ale ostatnio dochodzą nas słuchy że tak z 5 dni trzeba czekać, nie wiemy dlaczego" - sic!) i zobaczę, jak to działa w praktyce. Poza tym Click2Pay ma jakąś kretyńską politykę przyznawania gwiazdek swoim klientom, np. ja jako posiadacz ** z sześciu możliwych mam tygodniowy limit $500. Aby go zwiększyć do $1000 (***) muszę być klientem przynajmniej od 6 tygodni, przynajmniej raz w całości wykorzystać limit i wysłać im skany wszystkiego, czego się da... Paranoja.

    Neteller wróć...

  4. #174
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Bez względu na gwiazdki, nie ma limitu na transfery między pokeroomami a kontem C2P. Karta ma limity wypłat $1k/dzien i $5k/tydzien. Kartę można ładować porcjami po 5k euro. Nie ma limitu środków jakie można trzymać na karcie.
    Pierwsza wpłata na kartę szła około tygodnia(pracują tylko w dni robocze). Druga już "tylko" 4 dni.
    Teoretycznie saldo karty można sprawdzić w bankomacie(oplata 50centow + ewentualnie to co bierze bank). W bankomatach WBK`u nie działa.
    Historia transackji karty zawiera tylko wpłaty na kartę z konta, brak wypłat z karty w bankomacie/sklepie.
    No i faktycznie wygląda biednie.

  5. #175
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    Niestety jestem od nich uzalezniony, szkoda , ze nie ma innego dużego gracza na rynku dostarczającego konkurencyjny produkt...
    Ależ oczywiście jest! To ePassporte i szczerze mówiąc (moim zdaniem) ich karta jest dużo lepsza, wygodniejsza i tańsza od Netellera... Używam już parę tygodni i na razie nie miałem żadnych problemów. Ani w sklepach ani w bankomacie. A i wizualnie też bardzo ładna.

    Pozdr
    Warsaw

  6. #176
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ePassporte Personal Account Fees

    Load/Reload Fee US$5.00 per US$100 loaded or portion thereof

    Visa Card Annual Fee US$35.00

    Wire Transfer Withdrawal US$50.00


    chyba jednak nie jest to az taka tania karta, osobiscie chyba uzbroje sie w cierpliwosc i poczekam na nowa karte netellera, ktora powinna byc o wiele ciekawsza.

    warsaw, czy za transakcje bezgotowkowe w sklepach itp. pobierana jest jakas prowizja?

  7. #177
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    warsaw , a ktore pokerroomy pozwalaja wplacac i wyplacac za pomoca epassporte???
    a da sie moze zrobic przelew z konta netellera na konto w epassporte??

  8. #178
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Ależ oczywiście jest! To ePassporte i szczerze mówiąc (moim zdaniem) ich karta jest dużo lepsza, wygodniejsza i tańsza od Netellera... Używam już parę tygodni i na razie nie miałem żadnych problemów. Ani w sklepach ani w bankomacie. A i wizualnie też bardzo ładna.

    Pozdr
    Warsaw
    Ale jak wypłacać kase przez ePassporte? Moje pokerromy obsługuja tylko netellera...

  9. #179
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Chyba mozna tak: pokeroom - neteller - pokerstars - epassporte

    Pozdro

  10. #180
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Cytat Zamieszczone przez bartasPL Zobacz posta
    Chyba mozna tak: pokeroom - neteller - pokerstars - epassporte

    Pozdro
    Nie sądze. Pokerroomy zwykle sie bronia przed wykorzystywaniem w ten sposób.
    Ostatnio edytowane przez sztukmistrz ; 21-06-2007 o 13:18