Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: AK

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Full Tilt Poker, $0.10/$0.25 NL Hold'em Cash Game, 6 Players
    LeggoPoker.com - Hand History Converter

    BB: $19.10
    UTG: $17.05
    MP: $26.75
    CO: $25.20
    BTN: $25.50
    Hero (SB): $34.65

    Pre-Flop: K A dealt to Hero (SB)
    UTG folds, MP raises to $0.85, CO calls $0.85, BTN folds, Hero raises to $3.40, BB folds, MP calls $2.55, CO calls $2.55

    Flop: ($10.45) Q K 9 (3 Players)

    Results: $10.45 Pot ($10.45 Rake)


    Co robimy na Flopie?
    Jeśli standardowy CB to co robimy gdy dostaniemy re-raise przy takiej puli?
    Co na TURNIE jeśli na Flopie dostaniemy call?

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    gdy dostaniemy re-raise to robimy allin

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    napiszę w tym wątku

    Co robicie gdy dostaniecie push po waszym 4becie z AK
    Zakładamy, że nie gramy z nitem i mamy image TAG

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    I pytanie, czy na drawawatym flopie cbet musi być ZAWSZE jednakowy? Jeśli trafiliśmy flopa ale wiele kolejnych kart nam zagraża można zarzucić o całą pulę a nie standardowe 2/3 albo 3/4 ? Co o tym sądzicie?

    igiel3: a od kogo ten push? original raisera czy callera? Jeśli od original raisera to hmmm, na tych stawkach po takiej akcji to pewnie naprawdę trzyma KK/AA/AK, rzadziej QQ jakieś staty, jak grał wcześniej? Gambler czy solidny gracz?

    A jeśli nagle od callera (małoprawdopodobne wg mnie) to może oznaczać slowplay asów z którego zrezygnował jak zobaczył Ciebie (wykluczam że jest kompletnym idiotą do tego na ostrym tilcie) Tak na logikę, ale chętnie przeczytam co bardziej doświadczeni gracze o tym sądzą.
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 19-03-2008 o 03:15

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    napiszę w tym wątku

    Co robicie gdy dostaniecie push po waszym 4becie z AK
    Zakładamy, że nie gramy z nitem i mamy image TAG
    Ja jeśli daję 4-beta to jest on zawsze "for value", tak więc sprawdzam pusha za każdym jednym razem. Na wyższych stawkach trzeba będzie zacząć 4-bet-blefować, ale jak na razie prosty poker mi wystarcza.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Imho jest bardzo prawdopodobne że któryś z przeciwników trafił seta króli lub dam. Oczywiście musimy zabetować na flopie. W przypadku bardzo grubego raise/allina MP lub CO moim zdaniem easy fold, tym bardziej jeśli raise robi MP a CO da call :O Jeśli byłyby to tylko call od przeciwnika to ja betowałbym dalej na turnie i jeśli to by nie poskutkowało zrzuceniem kart u oponentów to block-bet na river. Oczywiście sporo zalezy też od tego czy przyjdą scary cards. Btw, mógłbyś wkleić jak to się wszystko potoczyło, bo ciekawy jestem tego rozdania

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cbet (7$) i fold (z ciezkim sercem) do allina. Multipot sprawia, ze jak ktos betuje jest bardziej wiarygodny (wybfleowac dwie osoby naraz jest trudniej i jest to o wiele bardziej ryzykowne niz jedna dlatego allina dostaniesz tu raczej w syt gdy juz jestes pobity set/2pair) jak calluja weryfikujemy na turnie i dalej walimy jak juz ktos napisal.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Imho jest bardzo prawdopodobne że któryś z przeciwników trafił seta króli lub dam. Oczywiście musimy zabetować na flopie. W przypadku bardzo grubego raise/allina MP lub CO moim zdaniem easy fold, tym bardziej jeśli raise robi MP a CO da call :O Jeśli byłyby to tylko call od przeciwnika to ja betowałbym dalej na turnie i jeśli to by nie poskutkowało zrzuceniem kart u oponentów to block-bet na river. Oczywiście sporo zalezy też od tego czy przyjdą scary cards. Btw, mógłbyś wkleić jak to się wszystko potoczyło, bo ciekawy jestem tego rozdania
    Big lol,prawdopodobnie ktorys trzyma seta kroli albo dam?Jakby mial KK QQ AKS/AK,bylby 4bet preflop,co ty piszesz...Pomyslmy z czym mogl podbic MP i potem scallowac reraise preflop HERO?
    Najprawdopodbniej zakres MP jest to AQ/PP/JJ/1010,tylko nie mamy statystyk opponentow,a przydalyby sie
    Prponowlabym bet za 2/3puli na tym boardzie
    Ostatnio edytowane przez SAVVAS ; 19-03-2008 o 14:44

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    co tu robicie.
    Zakładamy, że przeciwnik ma PFR >14

    Game # 778872121 - Texas Hold'em No Limit EUR 0.25/0.50 - Table "Nora"

    Players(max 6):
    kordun (EUR 30.69 in seat 3)
    igiel3 (EUR 69.96 in seat 4)
    A-Andy (EUR 60.91 in seat 6)

    Dealer: A-Andy
    Small Blind: kordun (0.25)
    Big Blind: igiel3 (0.50)

    igiel3 was dealt: -

    A-Andy Raise (1.80)
    kordun Fold
    igiel3 Raise (4.00)
    A-Andy Raise (10.00)
    igiel3


    push czy call i

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Jeśli nie mam z nim za dużo historii (czyli podczas tej sesji nie było sporo 3-betów/4-betów), to odpuszczam i patrzę uważnie czy nie próbuje tego wykorzystać 4-betując mnie luźniej. Jeśli tak, to odpowiednio się dostosowuję.