Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 66

Wątek: Uzależniony :/

  1. #51
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Będzin
    Posty
    21
    Cytat Zamieszczone przez BRIGANTOS Zobacz posta
    jestem uzalezniony od pokera i wielkie mi halo
    co to jest w porownaniu do ćpania picia palenia
    ale dla kogos kto jest bananem i nigdy nic nie robił
    to jest coś stasznego byc uzaleznionym

    Imo w porownaniu do cpania, picia i palenia poker moze byc rownie grozny, a moze i nawet grozniejszy ? Czemu? A to dlatego ze jak cpasz, pijesz albo palisz to szkodzisz przedewszystkim sobie, a jak np masz rodzine, dzieci i przegrasz cala kase, samochod, dom? To co? Nie tylko Ty masz przejebane ale rowniez Twoja najblizsza rodzina. Wiadomo mozna rowniez przecpac lub przepic swoj majatek (ale to juz troche dluzej czasu zajmuje) i te nalogi jak wiekszosc sa zle, ale nie mozna powiedziec ze hazard to lajcik w porownaniu do tych nalogow.

  2. #52
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    tak sobie napisalem i skasowalem
    kto mial przeczytac przeczytal po prostu.
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 04-08-2007 o 15:54

  3. #53
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Ja gram 2 lata w pokera, i nie jestem uzalezniony, wrecz przeciwnie - zaczyna mnie nudzic ta gra niesamowicie i zeby grac musze naprawde sie mobilizowac.

  4. #54
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Ja też ostatnio miałem dłuższą przerwe (urlop) i jakoś nawet nie myślałęm by odpalić sobie jakiś stolik na boku. Nawet moja kobitka była zdziwiona i pewnie troche rozczarowana, bo nie dałem jej okazji pomarudzić w tym temacie
    Ale ja traktuje pokera jako pożyteczne hobby z którego wpada sobie dodatkowy grosz

    ...

    A co do założyciela wątku to mam poważne wątpliwości czy poker jest właściwym zajęciem dla niego. A raczej czy to właściwa osoba do pokera. Bez urazy, ale chyba brakuje Ci tych cech, które zapewniają sukces w tej grze. Jeśli jednak chcesz dalej w tym siedzieć słuchaj rad dobrych i doświadczonych graczy z tego forum (żeby uciąć ewentualne uwagi uprzedzam, że nie jestem jednym z nich i z racji mojego stosunku do tej gry pewnie nigdy nie będe)
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 04-08-2007 o 18:45

  5. #55
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Cytat Zamieszczone przez Qba33 Zobacz posta
    moze szukasz odpowiedzi na inne pytanie , tylko nie umiesz go sformułować ?
    Co najmniej zabrzmiało jakby napisał To jakiś ksiądz LOLOLOLOLOL

  6. #56
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    heheheh :P

    mialem slaby dzien

  7. #57
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Cytat Zamieszczone przez zbrochu Zobacz posta
    Zakłady sportowe sa zle.
    Poker jest zly.

    Nigdy nie tkne hazardu.
    Bo jest zly.
    Święte słowa, Zbrochu, widzę że to twoje motto życiowe (pierwsze dwa) :lol:

  8. #58
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Cytat Zamieszczone przez krc Zobacz posta
    Imo w porownaniu do cpania, picia i palenia poker moze byc rownie grozny, a moze i nawet grozniejszy ? Czemu? A to dlatego ze jak cpasz, pijesz albo palisz to szkodzisz przedewszystkim sobie, a jak np masz rodzine, dzieci i przegrasz cala kase, samochod, dom? To co? Nie tylko Ty masz przejebane ale rowniez Twoja najblizsza rodzina. Wiadomo mozna rowniez przecpac lub przepic swoj majatek (ale to juz troche dluzej czasu zajmuje) i te nalogi jak wiekszosc sa zle, ale nie mozna powiedziec ze hazard to lajcik w porownaniu do tych nalogow.
    hazard to JEST lajcik w porownaniu do tych nalogow, jesli jest sie w miare zdyscyplinowanym i stosuje sie do BM, to nie da sie przegrac w pokera domu samochodu etc. jedyne co sie traci (Zalezy jak na to patrzec) to wlasny czas i emocje, gra sama w sobie nie ma zadnych zlych efektow na zdrowie czy podejscie do zycia. Poza tym w momentach kiedy nie grasz jestes dalej soba, mozesz spedzac czas z rodzina czy przyjaciolmi, poker nie ryje psychiki nawet w 3% jak dragi (te twardsze mam na mysli).

    Poza tym jesli twierdzisz ze alkoholizm czy dragi nie wplywaja na zycie rodzinne, to clueless jestes. Moze nie przepijesz domu, ale stracisz kontakt z bliskimi, a to jest o wiele gorsze.

  9. #59
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    i mialem na mysli ze poker to jest lajcik, ludzi ktorzy nalogowo graja w ruletke czy BJ po prostu nie rozumiem ( -EV, po co?)

  10. #60
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Będzin
    Posty
    21
    No jasne moze troche przesadzilem. Ale tak samo jak ktos stosuje sie do BM itp to jak walnie sobie pare razy piwko z kumplami i pojdzie pare razy na grubsza impreze to przeciez to tez nie jest zle. Tak samo z lekkimi dragami (wiadomo sa zle ale nie tak straszne). Mysle ze poker moze byc rowniez niebezpieczny.

    @adamjoz:
    Poza tym jesli twierdzisz ze alkoholizm czy dragi nie wplywaja na zycie rodzinne, to clueless jestes. Moze nie przepijesz domu, ale stracisz kontakt z bliskimi, a to jest o wiele gorsze.

    true, moze troche zle sie wyrazilem