Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: The3Dpoker

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    198
    The3Dpoker , wymagany mocniejszy sprzet.Moze komus przypadnie do gustu, choc puchy straszne tam sa.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    to samo co vegas 007. mozna sie tam nawet zalogowac na nicka z vegasa na + cogodzinne freerolle przez cala dobe, malo grajacych, wiec dla poczatkujacych w sam raz.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    198
    Chcialem zagrac w tym free ale chyba nie mialem dokonczonej rejestracji do konca.

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    47
    nie mozna sie zarejestrowac na stronie na tym 3D jakas lipa ;]

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    A w czym macie problem? Ja się zarejestrowałem bez żadnej motki.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    ja tez nie mialem problemow.. i zaraz gram jakiegos frrerolla, zobacze jak tu jest.. za cale 10$ jest i max 160 graczy moze byc fajnie...


    hmm gra sie srednio.. ale to chyba kwestia przyzwyczajenia... mi sie interface nie podoba, ale da sie grac...
    tylko ze mnie 3 razy wyrzucilo z gry... musialem soft restartowac....


    do tego nie moge znalezc aktualnych wynikow... nie wiem ktory jestem... ilu zostalo.. moze widzicie to gdzies...??

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Kraków, Suburbia ;)
    Posty
    44
    zna ktos hasla do tych freerolli za wiecej pieniedzy, bo poziom zerowy tam panuje, gralem jednego fr i odpalem 20, po allinie wymuszonym checia zagrania w counter-strike z kolegami

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    niestety nie znam.. ale jakbys sie dowiedzial to daj mi prosze info na priv... albo lepiej napisz na forum...
    pozdrawiam

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Kraków, Suburbia ;)
    Posty
    44
    na turniej BYB Heads Up: 3dp0k3r

    nad reszta pracuje

    edit: szukajac hasla do tego freerolla za $250 znalazlem http://www.onlinepokertour.com/ - tam jest wiecej takich imprez, haslo 24 godziny przed rozpoczeciem
    Ostatnio edytowane przez marcinek ; 25-08-2006 o 23:14

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    no to jest nas 2
    zarejstrowalem sie..

    teraz gram na bwin za 2$ 4k$ gwarantowane.... zostalo nas 222 a 130 placonych.... trzymajcie kciuki :P