Strona 74 z 76 PierwszyPierwszy ... 24647273747576 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 754
  1. #731
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    7
    co to są te POSy? (point of sale) gdzie rzekomo nie ma prowizji za wypłate? istnieje cos takiego u nas? jezeli tak to co to jest i gdzie moge to znalezc??

  2. #732
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    POS to jak placisz karta w sklepie. Wtedy nie masz zadnej prowizji, oprocz przewalutowania.

  3. #733
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Płacił może już ktoś na allegro tą kartą? bezproblemowo? zastanawiam się czy tam jest tak samo jak w sklepie czy płaci się więcej (tak jak przy wybieraniu kasy z bankomatu).

  4. #734
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    płacił i jest tak samo jak przy standardowej transakcji w necie, tylko opłata za przewalutowanie.

  5. #735
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Płacił wiele razy i IMO dla nas, pokerzystów, jest to najlepsza metoda płatności.

  6. #736
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Znajomy upgraduje konto na netellerze i czeka go rozmowa z konsultantem. Ktoś pamięta jakie pytania są zadawane??

  7. #737
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    Ostatnio często pytają się mnie czy wolę aby obciążono moją kartę w złotówkach czy w funtach. Którą opcję opłaca się wybrać?

  8. #738
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Przy wypłatach z bankomatu nigdy nie wybierałem pln, bo kurs po jakim przeliczano kwotę był tragiczny - podejrzewam, że w przypadku płatności kartą jest podobnie.

  9. #739
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    wczoraj wykonywałem transfer pewnej kwoty do innego uzytkownika neteller i po kliknieciu continue wyskoczył komunikat o błedzie a gdy ponowiłem operacje wyskoczyl komunikat o braku srodków
    po powrocie do glownego menu na koncie okazało sie że kasa poszła a drugą transakcję odrzucono.
    problem w tym że znajomy nie dostał gotówki, ja jej nie mam a neteller juz od 12 godzin nie odpisuje na maile co wczesniej im sie nie zdarzalo bo mialem jakis czas temu problemy z kontem i korespondencja przebiegala sprawnie

    ktos mial podobne problemy przy p2p transferze? jakie rezultaty??

  10. #740
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    22
    witam, jesli nie bede korzystal z karty netellera to jakie bede ponosil koszta za ta karte?