Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2
    YouTube - Sammy Fahra and Patrik Antonius 1 mil pot! (an unusual pot)
    zaczyna się 4:00 aż do końca turn i river aż 4 razy? Może mi to ktoś wytłumaczyć?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    miss deal

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    zakrzywienie czasoprzestrzeni

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    dla mnie jako projektanta gier jest to nic innego jak złamanie zasad gry a fakt, że karty przed każdym razem nie były wkładane spowrotem do talii i tasowane to już w ogóle słaby pomysł ...

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja pierd... jak zwykle. Chłopak pyta po ludzku o coś czego nie zrozumie a chciałby, to zaraz się zlatują specjaliści od wymyślania kretyńskich odpowiedzi. Mam nadzieję, że gdy Wy próbujecie się czegoś dowiedzieć dostajecie takie same.

    Yoshi - to była gra towarzyska, w wąskim gronie. Tak jakbyś grał wieczorem z kumplami. A w takich grach można sobie dowolnie modyfikować zasady, o ile naturalnie wszyscy gracze wyrażą na to zgodę. Oni sobie wymyślili rozdanie turna i rivera dwa razy, czasami tak robią. Czasami rozdają nawet cztery razy.

    Oczywiście nic takiego nie będzie miało miejsca na oficjalnym turnieju.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Woland, przesadzasz - wiadomo że zawsze ktoś merytorycznie odpowie.
    Przeglądasz czasem forum 2+2?

    OP: po prostu pula była na tyle duża i żadnemu z nich nie uśmiechało się zbytnio ją przegrać, więc umówili się na bardziej splitowy wariant.

    Hehe, pamiętam jak na Aussie Million Cash Game 2009 Antonius przegrał trochę mniejszą pulę z fishem Roblem w PLO gdzie też 4 razy wykładali turn i river.

    http://www.pokersite.org/news/live/s...d-antonius/26/
    Aussie Millions PLO hand: Robl vs. Antonius - Two Plus Two Poker Forum

    (Wtf w ogóle zrobił Robl z parą dam na ręce, asem i backdoorem do koloru..)
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 23-07-2009 o 08:09

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2
    Dziękuje za odpowiedz (oczywiscie nie wszystkim -.- ).
    Jak to jest towarzyska gra to ładnie panowie mają. Dobrze że nie ma takich sytuacji na turniejach bo to wszystko komplikje.
    Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Yoshi - to była gra towarzyska, w wąskim gronie. Tak jakbyś grał wieczorem z kumplami.
    nie do końca zwykła gra towarzyska, bo robili to na oczach kamer i oglądają to potem setki tysięcy ludzi ... czy Ty jak grasz towarzysko to też cię filmują kamery, a potem oglądają tłumy ? chyba nie

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    nie do końca zwykła gra towarzyska, bo robili to na oczach kamer i oglądają to potem setki tysięcy ludzi ... czy Ty jak grasz towarzysko to też cię filmują kamery, a potem oglądają tłumy ? chyba nie
    No i właśnie przez te kamery mają tam robić show, a nie siedzieć z kamienną twarzą za ciemnymi okularami schowani pod kapturem i nic nie mówić cały program. A wielokrotnie wykładany board czy jego część to właśnie część show.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    show ty by właśnie był jakby grali normalnie - na turnie przyszło karo, więc Antonius by przegrał rozdanie ...
    równie dobrze ja mógłbym powiedzieć, że zaprojektowałem wariację Texas Hold`em, gdzie turn i river wykłada się 4 razy na showdownie i konsekwentnie, mógłbym powiedzieć, że w tym rozdaniu grali w moją gre, a nie w Hold`em ...
    a gdyby się umówili, że na boardzie będzie dodatkowa szósta karta ? to mniej więcej to samo ... zasady zostały naruszone i koniec kropka !