Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Witam

    Od pewnego czasu, odkąd Party przestało przyjmować graczy z USA, noszę się z zamiarem przeniesienia części środków na Pokerstars, bo na Party coraz mniej graczy i coraz cięższa rywalizacja z tego co widzę (zbyt często gram na kilku stołach z tymi samymi ludźmi jednocześnie i zaczyna mnie to niepokoić...).

    Interesują mnie następujące zagadnienia:

    1. Czy w Stars są jakieś bonusy dla nowych graczy wpłacających powyżej $1K ?
    2. Jak się ma do siebie poziom rywalizacji w obu poker roomach - interesują mnie Holdem SH NL100-200 oraz Omaha Hi PL100-200.
    3. Jak się ma do siebie ilość graczy na w/w limitach?
    4. Czy przesiadka z jednego softu na drugi jest mocno odczuwalna? Podobno w Stars akcja jest wolniejsza, czy to prawda?
    5. Ile trwa wypłata ze Stars na Netellera? Ile na konto bankowe? Są jakieś opłaty?

    Będę BARDZO wdzięczny za garść info.

    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    1 o ile wiem to są jakieś grosze 100% do $50
    4 jak dla mnie ten soft jest najlepszy ale to kwestia gustu albo przyzwyczajenia
    5 ostatnio wypłata na netelera u mnie trwała 44h i oczywiście bez opłat

    i jest tu pełno amerykaćów

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Kurczę, 44 h to strasznie dużo, przyzwyczaiłem się do 2-3 h oczekiwania na wypłatę...

    A jak z poziomem graczy w Omahę? Jaki jest stosunek stałych graczy do nowych graczy na interesujących mnie stawkach? Wie ktoś?

    tenks

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    20
    wypłacałem wczoraj z pokerstars i kase na netellerze miałem w ciągu dwóch minut

    pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    177
    Cytat Zamieszczone przez bocian Zobacz posta
    Kurczę, 44 h to strasznie dużo, przyzwyczaiłem się do 2-3 h oczekiwania na wypłatę...

    A jak z poziomem graczy w Omahę? Jaki jest stosunek stałych graczy do nowych graczy na interesujących mnie stawkach? Wie ktoś?

    tenks
    Wyplata trwa doslownie kilka minut ale tylko ta kwota ktora wplaciles...to co ugrales ponad schodzi tak jak wczesniej pisano...druga sprawa nie mozesz wyplacic kasy wczesniej niz po 48h od wplaty.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Nie wiem, czy dobrze rozumiem - czy to oznacza, że będąc na plus zawsze czekam na wypłatę dwa dni? A może są tam jakieś ekstra statusy dla graczy (jak chyba jest na Party), które powodują skrócenie czasu oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty?

    Pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    177
    Co do statusow to nie wiem bo zadnego nie osiagnalem (malo tam gralem)...po prostu z automatu wyplaca ci kase na netellera ta ilosc jaka wplaciles a jesli cos wiecej to trwa to DO 48h (wowczas przechodzi to przez supprot a tak jest automatycznie). Druga sprawa to ten okres ze po wplacie musisz odczekac DOKLADNIE 48h zeby WOGOLE moc zlecic wyplate.

    Co do stolow omaha to nie moje stawki i nie znam odpowiedzi :}

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    żeście namieszali
    bocian im chodzi że pierwsza wypłata do kwoty jaką wpłaciłeć jest instant (natychmiastrowa), każda nastepna jest już w trybie normalnym czyli jak to oni mają napisane w ciągu do 72h ale przeważnie trwa to coś ponad dzień.

    komombo jak sie nie myle to była twoja pierwsza wypłata

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    20
    bodajże druga, ale faktycznie wypłciłem mniej niż wpłacałem

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Nigdy nie zdażyło mi się czekać dłużej niż 24 godziny. Zazwyczaj przelewy są realizowane w godzinach popołudniowych w USA, czyli rano nastepnego dnia zawsze są na netellerze.

    Sting