Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    20
    Witam,

    Czy ktoś mógłby w dwóch słowach, jeśli to się w ogóle da zrobić, wyjasnić mi co mam zrobić aby zaprezentowany w temacie duet zadziałał

    Oto co na razie zrobiłam :

    1. zainstalowałam PT ( na razie darmową wersję)
    2. W ustawieniach (zarówno import hand histories jak i auto hand histories) wybrałam folder z którego chce importować ręcę ( historia gier na dysku C)
    3. Odpaliłam auto hand histories

    4. Zainstalowałam PAHUD (też na razie darmową wersję) - w preferencjach zaznaczyłam odpowiedni poker room.

    I co z tego wyszło:

    Jedynie tyle, że PAHUD "widzi" stół, ale nic za tym nie idzie : na stole nie wyświetlają się żadne statystyki.

    ps. gram na Titan poker

    Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Pahud tez musi widziec baze, z ktorej ma korzystac. W preferencjach jest opcja Database, tam trzeba zaznaczyc wlasciwa baze. Tak samo, w PT trzeba za kazdym razem wybrac ikonke naszego pokerroomu i uruchomic import rozdan na biezaco za pomoca 'Start Timer'. Na forum jest temat o pokertrackerze, tam znajdziesz pewnie wiecej info.

    Pozdr
    Warsaw

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    20
    Dzięki za odpowiedź

    Database w PAHUD zaznaczyłam ( była tam tylko jedna do wyboru: MY FIRST POKER TRACKER DATABASE).

    Jednak ciągle nie wyświetlają się statystyki poszczególnych graczy, są za to statystyki całego stółu i moje własne.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    to moze byc kwestia ustawienia w acehudzie ilosci rozdan potrzebnych do wyswietlania statsow (w zakladce preferences/filters) - minimum hands required. Ja mam ustawione na 5, co znaczy, ze po pieciu rozdaniach mam wyswietlone pierwsze statsy

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Czy ktoś miał problemy z rejestracją Pahuda?
    Wyskoczyło mi, że mój próbny czas użytkowania się zakończył, więc zakupiłem code.
    Dziś dostałem maila z kodem i wyskakuje mi, że jest nieważny!
    Co się mogło stać?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    sprawdx czy masz poprawne ustawienia daty i czasu na kompie. Jezeli jest ok, napisz im maila.

    pozdr
    warsaw

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    26
    Witam.

    Podłączę się pod wątek by nie zakłada nowych.

    Gram na betway. PT działa ok - wybrałem siec Micorgaming Prima/Ladbrokers, wskazałem bazę betway. PT załadował bazę, start timer, wszystko gra - importuje na bieżąco.

    Ale odpalam PA Hud i nie widzi mi on żadnego stołu
    W opcjach wszystko ok, bo na innych roomach działał. Bazę widzi.

    Więc o co chodzi? Dlaczego PA HUD nie widzi stołów?

    Dzięki za szybką odpowiedź.
    Pozdr.

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    A mi kurde widzi tylko 2 stoły, mimo, że otwartych mam 6.

    Poza tym staty wyświetlają się tylko na jednym, do tego tylko moje i jednego gracza o co biega???

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    U mnie natomiast PAHud nie importuje na bieżąco rąk. PT szczytuje na bieżąco, a niestety PAHud nie(sieć Ongame). Databazy ustawieone prawidłowo. Co jest?

  10. #10
    Witam
    A ma ktos moze jakis layout do PAHUD-a na Ongame mini tables , ale inny od tego co jest na str PAHUD-a , jesli ktos ma i moglby udostepnic , bede wdzieczny

    PZDR