Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 85
  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    12
    Witam

    Gram w pokera kilka miesiecy, lecz nigdy nie budowalem bankrola. Po prostu to co wygralem wyplacalem lub przegrywalem wchodzac na wyzsze stawki.

    Od poczatku wakacji postanowilem na powaznie zajac sie pokerem i grac zgodnie z Bankroll management . Wplacilem na UbiBet okolo 20$ (najbardziej mi odpowiada ten soft) i zaczalem od NL5. Pogralem tam 11 dni robiac okolo 42BI co dalo mi w sumie 230$. Przenioslem sie na NL10 po tygodniu gry doszedlem do 465$ i postanowilem przeniesc sie na NL20. Na NL5 i NL10 gralem 4-5 stolow glownie SH czasami FR, 2 sesje dziennie. Na NL20 zaczalem od mniejszej liczby stolikow, lecz juz pierwzego dnia zanotowaem swinga niecalem 5BI - 2 stracone w glupi sposob, a 3 po bad beatach. Spadlem do 373$. Bankroll staralem sie trzymac na poziomie 23Bi moze to zamalo. Teaz mam troszeczke ponad 18 na NL20.
    I teraz co powinienem zrobic grac dalej te stawki czy cofnac sie na NL10 i grindowac tam powiedzmy do 500$. Zaznaczam, ze nie chce stracic tej kasy, tak jak powiedziaem chce do konca wakacji uzbierac spory bankroll. Po 2 czy powinienem zmienic room na jakis inny powiedzmy taki, ktory posiada rb okolo 30% czy grajac takie stawki jak teraz bedzie to dla mnie w jakis sposob dochodowe. I po 3 sprawa PT, kiedy powinienem go kupic. Mialem zamiar zaopatrzyc sie w niego jak dojde do okolo 1300-1500$ i jak bede przechodzil na NL50. Bo teraz to dla mnie wydatek niecalych 15% bankrolla. Prosze o jakies podpowiedzi i uwagi. Z gory dziekuje za pomoc.

    Pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    pt nie musisz kupowac mozesz sobie wyrobic na jakims roomie

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    W mojej opinii powinieneś grać tam gdzie czujesz się mocny czyli prawdopodobnie na NL10, ja na NL50 przesiadałem się 5 razy bo zawsze traciłem tam to co ugrałem niżej. RB będzie zauważalny dopiero od poziomu NL50 i wtedy warto o tym pomyśleć (jeżeli grasz kilka stołów kilka godzin dziennie te kilka stówek na miesiąc wpadnie (w zależności od RB). PT zawsze warto mieć, ale najlepiej wyrobić tak jak wspomniał kurak na jakieś stronce (znajdziesz opis na forum).

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    12
    Chodzi mi tez o to czy to nie jest przypadkowa strata. W sumie moze 2Bi glupio stracone ale reszta : strit na ful (utworzony na riverze all iny na turnie, kiedy gosc mial 2 pary), 2 pary vs runner runner flush, i KK vs AA. Tylko, ze nawet jesli to byl wypadek to czy 18BI z hakiem dalej wystarczy czy znow musze sie nabudowac nizej. Czy grac dalej na NL20 i po kolejnym spadku zejsc?

    pzdr

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    to zalezy od ciebie wyłącznie
    ja osobiscie wole przy mniej niz 20BI wracac nizej bo poprostu nie gram swojej gry jak mam mniej.
    jesli czujesz sie mocno na tym NL10 to zejdz tam odbuduj sie do 25BI nl20 i wskocz wyzej.
    uchroni cie to przed bankrucstwem

    i nie przejmuj sie jak bedziesz robil 5 razy wejscie na dane stawki, wszystkim sie to zdaza(no prawie wszystkim)i jest kurewsko frustrujace ale trzeba jakos z tym zyc
    pozdr

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    12
    W sumie zagralem teraz 2.5 godziny 4 stoliki SH mega tight i mega skupiony skonczylem na +1BI z hakiem (teraz mam prawie 20BI). Wiec moze to tylko bylo chwilowe zalamanie, nie mialem juz jakis wiekszych problemow jak gralem na spokojnie. Dlatego moze watro zostac jeszcze jakis czas i sprawdzic jak dalej pojdzie. A najwyzej po kolejnym spadku zejsc nizej.

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    12
    Nick jest ok, jak mie bedzie dobrze szlo to nie bede musial w przyszlosci zmieniac

    Jednak zostaje na stawkach NL20 wczoraj mialem sesje na +1BI i dzis rano +3.6BI(moglo byc nawet o 1 wiecej ale wwalilem AA na KQ wrrr), wiec sadze, ze sobie poradze.

    Co do PT to wyrabianie na innym roomie raczej odpada, bo ne chce sie przenoscic. I myslalem zeby go kupic jak bede sie przenosil na NL40 (tam pewnie pogram niedlugo) i bym sie nauczyl jego obslugi itd. zanim wejde na NL50, tylko nie wiem czy to nie za pozno.

    I jeszcze 1 pytanko jezeli kupuje PT to musze jeszcze AH ?(to jest program, ktory wrzuca statystyki gracza na stol??). Oraz czy w sieci MG dokladnie UniBet dziala PT?
    dzieki

    pzdr

  8. #8
    ladne ladne wyniki

    Ale jak trafisz na stawki z lepszymi graczami na SH, to nie wiem czy gra "mega tight" bedzie taka skuteczna. Jak grasz takie tight to moze sprobuj FullRingi bedziesz wiekszy profit mial.

    Zycze dalszych sukcesow...pozdro

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    12
    FR walasnie jakos gorzej mi ida
    Zreszta czasem grywam tez bardziej loose, czasem pasywnie czasem agresywnie staram sie zmieniac zeby mnie nie czytali wszyscy

    2 problem to taki, ze SH zawsze znajde conajmniej 6 stolikow, wieczorem kilkanascie. A FR teraz jest 1 tylko a wieczorkiem 2-3, a wole grac 4-5. Moglbym mieszac, ale tez nie zabardzo lubie np 2xSh i 2xFr.

    PS jak ktos moze wypowiediec sie co do Pt z poprzedniego postu, to z gory dzieki

    pzdr

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    [I jeszcze 1 pytanko jezeli kupuje PT to musze jeszcze AH ?(to jest program, ktory wrzuca statystyki gracza na stol??). Oraz czy w sieci MG dokladnie UniBet dziala PT?
    dzieki

    pzdr[/QUOTE]

    PT i PAH musisz kupić oddzielnie razem to bedzie chyba około 80 dołków