Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    105
    Chętni na mikrostawki(0,1/0,2)?
    Ostatnio edytowane przez kartka ; 19-10-2007 o 23:42

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Hmmm, właśnie to przeczytałem.

    Dziś to już raczej nie, ale w każdy inny dzień można się zgadać.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    105
    W każdy inny dzień to ja jestem w Warszawie, po prostu przyjeżdżam do Krakowa na weekend raz na 3 tygodnie. Szkoda, że nic z tego...

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Monika ograbiłaś już pół stolicy to teraz Kraków oczyścisz z buy inów tak ? Jesteś jak huragan Annette !

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    105
    Teraz się śmiejesz, a za jakiś czas będziesz ode mnie pożyczał na jogurty ;-P

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Kielce / Kraków
    Posty
    108
    To nastepnym razem z wiekszym wyprzedzeniem takie propozycje podawaj. Moze sie i chetni znajda.

  7. #7
    0,01/0,02 ??? to ile mozna wygrac ? na lizaka ? po prostu zenada. i ty saper sie chcesz w to bawic ? chociaz moze rzeczywiscie po ostatnich popisach powinienes sie przesiasc na takie "STAWKI", a nuz olsnisz laske swoim czarem osobistym i wygrasz cos wiecej niz kase

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Maximus, znów w aptece nie mieli Valium? Bo chyba masz kolejny atak.

  9. #9
    ooo, widze ze nastepny zawodowiec z trdycji sie odezwal. chlopaki jak juz zorganizujecie ten stolik dajcie znac z wyprzedzeniem. zafunduje nawet dwa lizaki jako nagrode glowna. kto wie moze udalo by sie jeszcze sciagnac jakas telewizje.

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    105
    Laska nie prosiła Cię, drogi maximusie, ani o lizaki (chociaż lubi, i to bardzo), ani o Twoją przy grze obecność, a już na pewno nie zależało jej na niczego nie wnoszących komentarzach, proponuję więc zająć się origami, bo widzę, żeś ewidentnie znudzony i nie wiesz, co z rękami zrobić.