Temat szkolenia:
Profesjonalny Inwestor. Kurs inwestowania i zarządza kapitałem w oparciu o Small Stakes No Limit Texas Hold'em.


Witaj,

od dłuższego czasu przygotowywałem się do zorganizowania szkolenia live. Szkolenia, na które będą mogli pozwolić sobie gracze small stakes, micro stakes oraz wszyscy grający na żywo for fun. Chciałem, realizując się przy okazji, mieć okazję nauczyć Ciebie, jeśli grasz na na micro lub small stakes, czegoś nowego, użytecznego. Czegoś, co sprawi, że już po 1dniowym szkoleniu Twoje wyniki szybko się poprawią, a rozumieniem gry zaczniesz przewyższać swoich przeciwników. Spodziewaj się też naprawdę większej satysfakcji ze swojej gry.

Wszyscy najlepsi gracze na Świecie twierdzą, że poker jest bardzo prosty, tylko ludzie nie potrafią w niego dobrze grać. Dlatego właśnie myślę, że dzieląc się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem będziesz mógł w łatwiejszy sposób dotrzeć do miejsca, w którym się aktualnie znajduję. Nie obiecuję, że stanie się to od razu, ale jestem przekonany, że szkolenie, które właśnie przygotowałem jest doskonałym pierwszym krokiem w tym kierunku.


Kim jestem?

Lego - w pokera gram od sierpnia 2007. Większość czasu grałem na nl50 i nl100. Aktualnie gram nl200 i nl400 z drobnymi shotami na nl600. Jestem członkiem teamu na Entraction i będę grał we wszyskich turniejach EMOP (europeanmastersofpoker.com) w tym sezonie. Oprócz tego jestem coachem na forumpokerowe.com, gdzie moje filmy cieszą się dużą popularnością.


Co?Gdzie?Jak?

Szkolenie odbędzie się 21 marca we Wrocławiu w klubie Tawerna w godzinach 10-18.
Cena za szkolenie - 200 zł
Liczba miejsc: 20 - bez wyjątków, liczy się kolejność wpłat na konto bankowe/neteller/MB.

Przewidywani goście specjalni: Zuber, Ciejas - zwycięzcy turniejów EMOP
Dowiesz się jak to jest wygrać duży międzynarodowy turniej, co się zmienia wtedy w życiu i jak to osiągnąć.

Dlaczego to szkolenie się opłaca?

200zł to na warunki nas - inwestorów strategicznych - kwota mała, zależy mi na tym, żeby każdy gracz i każdy pasjonat pokera mógł sobie na moje szkolenie pozwolić i mógł dzięki temu poprawić swoje wyniki.

Wiedza, którą poznasz na tym szkoleniu przyda Ci się na wielu płaszczyznach. Emocje, dyscyplina, zarabianie pieniędzy. Wszystko to moim zdaniem zwróci Ci się bardzo szybko z nawiązką, bo szkolenia to nic innego jak inwestycja w siebie.

Co ja na tym zyskuje?

Przede wszystkim kocham szkolić


Przewidywany plan szkolenia:

I.Blok pierwszy: Ogólne wprowadzenie

1.Dlaczego SSNLHE i inwestowanie?
2.Odpowiednie nastawienie
3.Zasady zarządzania kapitałem
4.Proste strategie jak wygrywać na niskich stawkach
5.SH/FR/MTT/SNG/HU
6.Oprogramowanie


II.Blok drugi: Omowienie strategii

7.Table selection
8.Co jest ważne przy stole?
9.Zasiegi rak pre flop
10.Cbety - kiedy betowac, kiedy nie betowac
11.Gra pozycyjna
12.Gra vs. fish
13.Wszystko o blindach
14.3b-4b Game
15.Multitabling
16.Przykłady


III.Blok trzeci: Poker i inwestycje w Twoim życiu

17.Zarządanie emocjami
18.Wyznaczanie sobie celow
19.Sposoby efektywnej nauki
20.Kiedy grać najlepiej?
21.Rakeback
22.Związek
23.Zawód pokerzysta
24.Turniej SNG

Wszystkie zgłoszenia i pytania proszę przesyłać na PM na tlpoker albo na maila robmaf@wp.pl