Strona 30 z 94 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 939
  1. #291
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    Yarek chyba troche przesadziles, kiedys na 15" gralem na pieciu, wiec na 17" mozna to powiedziec to juz luxusowe warunki

  2. #292
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    chodziło mi o to, ze nakładaja mi sie stoły na siebie,co nie jest zbyt komfortowe.

    a chyba nie da się temu poradzić ew. większy monitor, aby jeszcze większą rozdzielczość ustawić.

    Chyba ze jestem w błędzie, a nie lubie tak grać, zeby dobrze nie widziec stołu a wchodzić na niego dopiero jak mój ruch będzie.

  3. #293
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    373
    Cytat Zamieszczone przez melon1980 Zobacz posta
    Jak dla mnie to jest zbyt mało czasu na zagranie. Przy grze na kilku stołach robi się mały dramat.
    Nie graj stolików TURBO

    Cytat Zamieszczone przez Joker86 Zobacz posta
    Moja propozycja to mozliwosc wyciszenia tego smiesznego (wkurzajacego) dzwieku gdy ma sie ruch.
    Rzeczywiście wkurzający jest ten dźwięk, ale po godzinie można się przyzwyczaić i nie zwracać na niego uwagi. Ale jego zmiana na pewno byłaby wskazana.

    Cytat Zamieszczone przez Yarek Zobacz posta
    a chyba nie da się temu poradzić ew. większy monitor, aby jeszcze większą rozdzielczość ustawić.
    Niestety nawet na 20'' monitorze o rozdzielczości 1600x1200 4 stoły nakładają się trochę na siebie. Zatem największe stoły są w sieci BM

    4. Grając na więcej niż 5 stołach: pieniądze na stołach nie sumują się do "Cash currently in play" w zakładce Cashier. Tam nadal sumuje się tylko 5 stolików.
    (Przy każdym stoliku ponad 5 pieniądze znikają z "Available balance", ale nie pojawiają się w "Cash currently in play").

  4. #294
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    Ale ante cos nie widac w strukturze blindow w turniejach

  5. #295
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Jedyne czego mi jeszcze brakuje to skalowanie stolików.
    Zgadzam się w 100%, może pracują nad tym, Darek coś wie na ten temat?

  6. #296
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    25
    Chcialbym sie dowiedziec po jakim czasie przysylacie gadzety? Bo tydzien temu wyslalem maila z danymi do przesylki a tu nic, zero odzewu, gadzetow poki co tez nie ma...

  7. Witam,

    Jeśli wysłałeś maila to na pewno otrzymasz gadżety, generalnie raz w tygodniu leci większa partia.

    pozdrawiam

    Darek

  8. #298
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    178
    Chcialbym sie dowiedziec czy zamierzacie cos zrobic z tymi zwiechami softu, bo kurwica mnie juz bierze jak wrzucam do puli 3/5 stacka i wywala mnie ze stolu po riverze gdy zlapalem nutsa, no ale w sumie dla Was do zaden problem rake leci, pozdrawiam

  9. Witam,

    Wszystkie problemy techniczne proszę wysyłać bezpośrednio do Bossmedia lub na celebpoker@pokerresponse.com z opisem sytuacji, daty i 'objawów' Wbrew pozorom nam też zależy na jak najlepszym działaniu oprogramowania tak więc wszystkie uwagi od nas i tak są ostatecznie kierowane do Bossmedia

    pozdrawiam

    Darek

  10. #300
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1
    Czy nie można czegoś zrobić z ludźmi,którzy nie nadaja się między ludzi,a którzy wyzywaj innych od najgorszych???
    Nie wiem czy to tylko na celebpoker takie chamstwo się rejestruje???
    Mam tu na myśli niejakiego olooo z wrocławia,człowiek ledwo wejdzie na stół a już cie zwyzywa od najgorszych,przydałaby się możliwość,dawania ignorow takim typom jak olooo z wrocławia.
    Zróbcie coś z nim zablokujcie mu czata niech nie przynosi wstydu celebpoker i Polakom.