Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Agnieszka Rylik

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Jakiś czas temu wiele osób śmiało się z Agi po co tam jedzie Udało jej się zająć 12 miejsce, wie ktoś coś więcej o tym turnieju? Jakie wpisowe było i którzy znani gracze startowali?

    http://sport.onet.pl/0,0,1631764,wiadomosc.html

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Najbardziej podobał mi się jeden komentarz do artykułu:

    SPROSTOWANIE
    po 1sze to nie zaden turniej wysokiej klasy, skupia tyylko graczy z jednego portalu partyPoker, wcale nie najbardziej popularnego,
    najwyzszej rangi zawodach jak np. EPT, pula nagrod jest znacznie wyzsza,
    zreszta jak widze nie wygrala zadnej kasy, wiec zawodnikow nie bylo wcale tak duzo,
    miala moze 2 razy po dwa asy, weszla all inem i sie jej udalo,
    ale w sumie ni c nie wygrala wiec to zadna furora,

    ja z cala pewnoscia bym ja rozwalil w formule heads up, pani agnieszko wyzywam pania...hehe

    o kazdej porze ..mozemy zagrac.....

    mnie czeka teraz 5 turow na necie z np. pula 10.000$, jak bym cos wygral to dam znac...to moze o mnie tez napiszecie..pozdro

    ~prec , 29.10.2007 08:52

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ale prawda jest taka że 12 miejsce Agnieszki w takim turnieju robi lepszą reklamę niż jakby ten prec dotarł do FT wsopa...

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Wczoraj usłyszałem ze na TVN bedzie program coś w stylu Poker z Agnieszką Rylik nie pamietam nazwy ale prowadzi go Janiak. (chyba w next sunday)

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    138
    Rylik spedzila troche czasu u Mika Sexton'a w domu w vegas wiec pewnie nauczyla sie kilku ciekawych rzeczy. byl nawet z tego reportaz w dd tvn, fajnie ze gwiazdy biora sie za promowanie pokera w kraju
    Ostatnio edytowane przez haloon ; 30-10-2007 o 11:48

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    154
    Co do tego jak gra Rylik i Saleta nie będę sie wypowiadał bo nie mam o tym pojęcia ,
    ale dobrze ,że promują pokera w Polsce , dzięki temu może być więcej ciekawych turniejów ,
    oraz poker przestanie być kojarzony wyłącznie z filmem " Wielki Szu ". Film był bardzo fajny ,
    ale pokazywał świat pokera jedynie w czarnych barwach

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Angelus, długo myślałeś zanim to napisałeś???

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Widziałem pana Przemka Saletę z cygarem w ustach na jakiejś reklamie pokera ...
    Nadal kreuje się zakłamany wizerunek pokerzysty.


    Po co to cygaro ?- właśnie piękne w pokerze internetowym jest to, że nikt nie dmucha ci dymem w twarz.

    (piszę to - ale za cohibę to jeszcze bym chwycił - mimo że nie palę prawie rok)


    Edit - widze ze sięzgrałem z Jackiem : )

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    154
    Czepiacie się heh
    Myślę , że ta reklama jest skierowana do bardzo bogatych ludzi i pokazuje pewien styl życia , dobry garnitur , kubańskie cygaro , koniaczek i pokerek . Nawet jeśli jest to nieco sztuczne , to może sprawić , że wielcy tego świata łaskawiej spojrzą na pokerowe stoliki ,
    a co za tym idzie zacznie się wiecej imprez i o to chyba chodzi ..
    Albo Saleta jest snobem i chciał błysnąć jaki to on mistrz pokerowy z cygarem w zębach hehe
    Ostatnio edytowane przez Angelus ; 31-10-2007 o 21:50

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Albo chciał zarobić parę złotych za pokazywanie się z Warsawem w Przeglądzie Sportowym...