Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Skoro jednak nie ma jeszcze ligi, to jaki turniej grany jest we czwartek? Słyszałem głosy o niższym wpisowym. Proszę organizatorów o jakieś info.

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    I dla tego pytania otwierasz nowy temat??? Tobie MMP to ostatnio przygrzało coś w głowę... Ja wiem, że wiosna idzie, ale może rozpuść już włosy, rozluźnij pośladki i daj sobie na wstrzymanie ze swoim wiecznym marudzeniem, bo to już jest nudne...

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Po 1 nie mogłem nic znaleźć na ten temat, dlatego napisałem to na nowo. W przeciwieństwie do Ciebie Jacku widocznie nie mam czasu na wertowaniu wszystkiego. Po 2 nie marudzę. Po 3 jeśli Cię to nudzi, to po kiego to czytasz a tym bardziej odpowiadasz. Po 4 mam dziś ciężki dzień, więc zajmij się proszę męczeniem pszczółek i bączków, a ze mnie zejdź, bo nic Ci nie zrobiłem i mnie też już nudzi Twoja nieustająca czepliwość co do mojej osoby.

    Pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Urzekła mnie twoja historia...

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Tylko nie przejdź do m jak miłość...

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    130
    Dalej Panowie... dalej....

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Jacku, nie czytaj : To jest coś dzisiaj grane?

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    watpie, chyba ze na spontanie zbierze sie kilkanascie osob, wiekszosc pojechala do Wilna, a nie wiem czy Bartek wogole bedzie w lokalu...

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    To co robimy? Zostaje satelitka w Hyatcie? A może jakaś ekipa ma ochotę wybrać się do Areny?

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    8
    Ja jade na satelitkę. Może dziś dojdzie do skutku.