Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 86 z 112 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 1112
  1. #851
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Może to debilnie zabrzmi, ale dla mnie minimum to A9 suited albo A10os. Inaczej mógłbym potem nie zasnąć.
    Przy 7BB ja bym tam wrzucał: wszystkie A, K, Q5+, 22+, J7+, suited connectory(65s+), T8s, T9.
    btw. ale niektórych wyobraźnia ponosi na tych mikro stawkach i co najgorsze wygrywają :/ podbicie i sprawdzenie 3bet all-in z 87s, czy all-in pre 84s O.o i moje KK i QQ przegrywają...masakra... "bad beatowy" poniedziałek...chyba przestane grac w poniedziałki

    A wariacik widzę ze 3,5$ gra

  2. #852
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Obniżyłbym zdecydowanie swój range do ewentualnego pusha, gdyby przynajmniej jeden z tych dwóch graczy miał o 2BB mniej żetonów. Bo tak, to obaj mnie kasują praktycznie do zera i tak też właśnie przydarzyło się wacikowi. Ewentualnie gdybym był shortem to wtedy spokojnie bym wszedł all in z A9os lub czymś niższym. Nie pamiętam jakie tam były ante, ale kółeczko można było spokojnie jeszcze poczekać na lepszą kartę do pusha lub po prostu spróbować zagrać czymś mocnym żeby zobaczyć flopa.

    Może podsumuję w ten sposób żeby nie zgłębiać dalej sporu, że ten push to według mnie nie jest jedno jedyne zagranie tutaj, wręcz przeciwnie uważam, że przynajmniej 2 warianty są tutaj trochę lepsze i dlatego je wybieram.

  3. #853
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Może to debilnie zabrzmi, ale dla mnie minimum to A9 suited albo A10os. Inaczej mógłbym potem nie zasnąć.
    Chcesz o tym porozmawiać?

  4. #854
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Chcesz o tym porozmawiać?
    Ze względu na to co napisałeś kiedyś w wątku "poker girl" moja odpowiedź brzmi NIE

  5. #855
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Ale przecież jeżeli jesteś sprawdzany zbyt często to znaczy, że często sprawdzają Cię gorsze ręce, czyli tylko powód do radości,a nie do smutku!
    Wolałbym mieć więcej foldów, przynajmniej tyle co inni

  6. #856
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Ewentualnie gdybym był shortem to wtedy spokojnie bym wszedł all in z A9os lub czymś niższym.
    O matko....... PRZECIEŻ TY JESTEŚ SHORTEM!!!

    Przestańmy filozofować, a zacznijmy liczyć. Wciel się w rolę blindem i powiedz mi z jakimi kartami sprawdzasz push z buttona za 7BB.

  7. #857
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Chodziło mi o bycie shortem względem innych stacków.

    Sprawdzam z 88+ (+AK oczywiście) - mówimy o sytuacji z rozdania wacika.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 18-02-2013 o 17:09

  8. #858
    wrocilem wlasnie do domu, wlanczam starsy, ctrl+f, wariacikwsp, 3x 3.50$ sng 9os... Czy to kolejny poziom tiltu czy zwyczajny trening/symulacja FT w 180tkach?

  9. #859
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    E no kaman, zagranie jedyne poprawne. A co chcesz zrobić z A9o poniżej 7BB?
    W 180 turbo nikt nie zagra tego inaczej. No brainer shove. Trenerzy Wolanda na pewno potwierdzą.

  10. #860
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Woland ciężko jest tak na sucho odpowiedzieć w teorii. Obserwuję grę innych graczy przy stole i zależy kto by grał tego all ina. Jeżeli ktoś kto widzę, że to robił kilka razy to pewnie sprawdzę go z czymś słabszym, wiadomo. (myślę, że KJ+, 66+)
    Ostatnio edytowane przez martino ; 18-02-2013 o 17:15