Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: 99 na sb

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Stolik cashowy 1/2

    UTG+1 calls
    MP1 calls
    CO calls
    Button calls
    HERO (SB) ??

    jak zagrywacie ?

    stolik 9io osobowy, pozostali gracze fold, w puli jest jeszcze oczywiscie big blind

    wszyscy gracze maja w okolicy 100bb
    Ostatnio edytowane przez Soprano ; 24-08-2007 o 22:37

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    na 9os. call jest okazja na tanie wejscie i trafienie seta,podbicie i ewentualne sprawdzenie przeciwnika spowoduje ze cale rozadanie trzeba bedzie rozgrywac bez pozycji.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Qrwa, to jakiś żart? Ja gram standardowo - raise do 3BB, niezależnie od tego czy to jest FR czy SH i niezależnie od przeciwnika. Po pierwsze, prawie nigdy nie limpuję z SB w wojnach SB vs. BB, a po drugie, 99 jest IMO zdecydowanie za mocne na fold i za słabe na call.

    jdx

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    duzo piłeś ?

    UTG+1 calls
    MP1 calls
    CO calls
    Button calls
    jaka wojna blindow?

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Qrwa, to jakiś żart? Ja gram standardowo - raise do 3BB, niezależnie od tego czy to jest FR czy SH i niezależnie od przeciwnika. Po pierwsze, prawie nigdy nie limpuję z SB w wojnach SB vs. BB, a po drugie, 99 jest IMO zdecydowanie za mocne na fold i za słabe na call.

    jdx
    a zacytuje jeszcze by na pamiatke bylo dla przyszlego pokolenia co nie wyedytujesz swojego postu


  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Qrwa, to jakiś żart? Ja gram standardowo - raise do 3BB, niezależnie od tego czy to jest FR czy SH i niezależnie od przeciwnika. Po pierwsze, prawie nigdy nie limpuję z SB w wojnach SB vs. BB, a po drugie, 99 jest IMO zdecydowanie za mocne na fold i za słabe na call.

    jdx
    Poniewaz jest to FR, zakładam, że UTG+1 z cała pewnością sprawdzi, a za nim wszyscy inni. Podbiciem 3BB nic tu nie zyskasz, oprócz tego, ze zbudujesz dużą pule bez pozycji. Efekt bedzie taki, że albo wygrasz skromna pule, albo przegrasz duza.



    Cytat Zamieszczone przez skaand Zobacz posta
    na 9os. call jest okazja na tanie wejscie i trafienie seta,podbicie i ewentualne sprawdzenie przeciwnika spowoduje ze cale rozadanie trzeba bedzie rozgrywac bez pozycji.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    duzo piłeś ?
    Jeszcze nic, popiłem tylko pół pizz-y litrem Coca-Coli. Ale za chwilę zabieram się za browarek.

    A wracając do rozdania, to w 80-90% przypadków daję call i liczę na seta, a w pozostałych przypadkach daję raise do 10BB, poprawiam CB-etem na flopie przeciwko (góra) dwóm graczom i liczę na ich foldy.

    jdx

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez doodydota Zobacz posta
    Poniewaz jest to FR, zakładam, że UTG+1 z cała pewnością sprawdzi,
    No właśnie, często widzę takie rzeczy w pokazywanych na tym i na innych forach HH i bardzo mnie to dziwi. Skoro delikwent limpuje z EP, a następnie następnie sprawdza raise, to dlaczego sam nie otworzy raisem??? Dla mnie to jest straszliwe fiszowanie, to tak, jakby mówił pozostałym graczom że ma niską/średnią parkę, ewentualnie SC. A potem jeszcze płacze, że nie może dostać dobrej akcji gdy trafi. Bardzo rzadko gram cash games na FR, w zasadzie tylko live, więc może czegoś nie rozumiem???

    BTW. A z kolei inni limp-reraisują AA/KK z EP. Pomimo tego, że sam Doyle lansuje taką grę, jest to IMO zagranie tej samej klasy co limp-call.

    jdx

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Limpuję i modlę się żebym trafił seta przeciw niższemu setowi .

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Limpuję i modlę się żebym trafił seta przeciw niższemu setowi .
    <ok>! ~~~~