Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Niedawno dowiedziałem się o istnieniu programu który pozwalałby na rozszerzenie możliwości PAHUD'a, czyli o używaniu go na pokerroomach, których normalnie PAHUD nie obsługuje (np. Everest Poker). Czy ktoś wie coś na ten temat i mógłby to potwierdzić oraz ewentualnie podać mi więcej informacji?

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    na ep działa gametime plus

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    GT+ to gówno, ale jeśli rzeczywiście jest taki program to jestem w niebie

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    przeciez gt+ bardzo sie nie rozni od ace huda

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Chyba właśnie o ten programik chodziło temu człowiekowi z którym rozmawiałem, po prostu zapomniałem nazwy ;P Dzięki za pomoc

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    może mam inny GT+, ale u mnie wyświetlane są tylko vpip, pfr, aff, steal, fold bb i sb to steal , went to showdown i won at showdown.
    Za to ace hud imponuje ilością opcji.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    a co ci wiecej trzeba??
    mi wystarczy tylko vip i pfr i af.

    zreszta przez 2 lata prawie gralem bez zadnych pahudow, gt plusow itp i jakos wygrywalem.
    na nl50 to wystarczy pograc z 10 minut i juz widac kto jest debilem i nie trzeba do tego zadnych programow.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    wlasnie , reszta to skill i ready

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja nawet jak gram 6-8 stolow to czasem mi sie tych programow nie chce wlaczac bo to PT trzeba tez uruchomic itd jeszce w gt+ samemu dodawac stoly:P

    i jakos bardzo mi nie brakuje nawet podstawowych statsow a pozatym igiel nie to zebym sie czepial ale ty chyba grasz stawki mikro ? myslisz ze jakies mega szczegolowe statsy maja znaczenie dla graczy podejmujacych losowe decyzje ?