Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    witajcie,

    pozwolę sobie wątek zalożyć do analizy moich rozdań. Będę wdzięczny naszym forumowym prosom za słowa komentarza. na razie rozdanie z dzisiaj. Moje pytanie, czy slowplayowanie monsterów jest dozwolone w o PLO? Wiem, że stawki śmieszne, ale dopiero się uczę - tak czy inaczej na 02/04 Omaha, zarabiam więcej niż na 5/10 Holdem NL.

    Hand History Posting and Rakeback

    z góry dziękuję.

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Jest dozwolone, ale raczej nie ma sensu. A już na pewno nie ma sensu na mikrostawkach. Tutaj walisz za pota z pierwszej piłki w poszukiwaniu dwóch trefli ( w szczególności z Ac) u przeciwników, ale bardzo często dostaniesz też calla od układów słabszych niż kolor. A tak poza tym to fold preflop.

    jdx

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    betujesz z pierwszej piłki flopa za pota,dostajesz calle od setów,innych kolorów,dwóch par,a możesz dostać tu reraise od Ahight flusha,Khight flusha,a nawet od 88,lub od gołego AsaNa turnie możesz zrobić bet za 1/2 pota żeby ludzie dalej zbierali do fulli,co przy okazji może kogoś zmotywować do reraisu
    A co do slowpleya to np masz 77xx i wyskakuje flop 77y,wtedy jak nikt nie betuje to można puścić do turna,a nawet i do rivera,w nadziei że ktoś złapie tego fulla

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    Używacie PT do Omahy? Jakie statsy wyświetlacie? Możecie podać parę konkretnych porad? - na razie tłukę 05/10 stawki i jest dobrze, średnio mam 1 pełen buyin na godzinę, szału nie ma, ale nie tracę.