Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Zagadka: 5 Xmenów gra w pokera:

    1 - szybki jak światło, może zobaczyć co ma w hole cards i ma jeszcze jedną szansę na wymianę kart (tylko raz w trakcie rozdania)
    2 - ma rentgena w oczach, może zobaczyć 1 kartę co będzie na flopie (nie inne) zanim zacznie się betowanie
    3 - psjonik - wie jaka karta będzie na river
    4 - telepata - może odczytać karty jednego gracza przy stole (choć umyka mu wymianka gracza nr 1 )
    5 - empatopsjonik - jeśli tylko na river pojawi się As, może użyć zdolności do tego, że każdy spasuje bez żadnego betowania w tej kolejce, musi jednak dotrwać do river card of coz ;>
    6 - ma pakt z diabłem, każde hole cards będzie wyższe niż 5 (6-A)

    nikt nie wie o właściwościach innych i raczej się o nich nie dowie - no więc - według was - który ma najlepsze szanse na wygrywanie w długim okresie czasiu? możecie ułożyć listę wg umiejętności i własnej oceny komentarze mile widziane...

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Hehe. Czytałem i znam odpowiedź... Ale dam innym szansę... 8)

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    a ja mam 4 level mocy psjonik, perscien mocy (z wladcy pierscienia) + miecz ktory odbiera 200HP no i zamitam wszystkich proste jak drut

    EDIT

    aha i mam jeszcze fany rozowy dlugopis z brokatem o zapachu truskawkowym

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez seha
    a ja mam 4 level mocy psjonik, perscien mocy (z wladcy pierscienia) + miecz ktory odbiera 200HP no i zamitam wszystkich proste jak drut

    EDIT

    aha i mam jeszcze fany rozowy dlugopis z brokatem o zapachu truskawkowym
    taa... masz też "niezły dowcip"...masz też skłonność do zjadania liter...no i masz też ten długopis, czy to nim imitujesz ten swój miecz? ...masz niezłą wyobraźnię

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    106
    Ja jestem teletubisiem i mam na to wyje....e

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    no co ty, teletubisie to fajne chłopaki są

    Podaj ktoś to rozwiązanie bom ciekaw a sam nie wymyślę bo z matmy to cieka betka ze mnie

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Na pierwszy rzut oka wydaje mi sie ze najlepszy jest psjonik, w koncu ma jakas pewna informacje.

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Nie znam tej zagadki, jak również nie znam odpowiedzi ale zauwarzyłem jedną rzecz jak gra 5 Xmenów to dlaczego przy stoliku jest 6 osób chyba że gra 5 Xmenów + jeden zwykły gość dajmy na to Twardowski no ten od konszachtów z diabłem bez nadprzyrodzonych umiejetności czyli nie Xman :wink: ale co dalej to nie mam pojęcia 8)

    P.S. Ja bym tam z diabłem lepszy pakt zawarł ten tu to ładnie przepłacił :twisted:

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    no to jaka odpowiedz :twisted:

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    ŁódĽ
    Posty
    29
    Na pierwszy rzut oka podobnie jak Doli powiem że psionik, to zalezy czy grają tylko ze sobą czy zawsze w 5 osób.

    Bo jesli grają różne typy gier to np.4 musi rządzic w heads-up.
    Inni anaologicznie będą się nadawac do różnych typów gier.
    Z chęcią poznam odpowiedź.