Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Witam

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    Chciałem się przywitać i uprzedzić, że będę zabierał głos w niektórych ciekawych dyskusjach pomimo tego, że praktycznie nie znam żargonu pokerowego poza niektórymi zwrotami. Swoja przygodę z pokerem zacząłem jakiś rok temu całkiem sam i przez przypadek. Dostałem jakiś spam, że mogę dostać 50$ za darmo do gry. No to wziąłem i tak już gram sobie od roku po parę godzin dziennie. Niestety na trochę innych roomach niż tutaj promowane(CDpoker, titan, party-poker) Wypróbowałbym jakis nowy więc chętnie się dowiem od którego z polecanych tutaj zacząc (kwestia bonusu jest decydująca )

    Nie znam i nigdy nie czytałem, żadnych książek ani poradników, nawet na żadnym forum nie bywałem, wszystkiego nauczyłem się sam, teraz trochę sobie tutaj poczytałem i muszę stwierdzić, że bardzo ciekawych rzeczy się dowiaduję więc pewnie spędzę tutaj więcej czasu.

    W pokerze najbardziej lubię adrenalinę i moment kiedy idę do bankomatu (a raczej szedłem bo jak wiadomo karta netellera już nie działa) po wypłatę Adrenalina wywołuje uśmiech na mojej twarzy, zaś wypłata na twarzy mojej żony która całkowicie zaakceptowała mój sposób zarabiania

    Cinsinatti KID - ten pseugonim przyjąłem bo marzy mi się, że kiedyś właśnie zagram taką grę którą będę mógł nazwać grą zycia i zakończyć po niej karierę. Chociaż mam nadzieję, że w odróżnieniu od mojego bohatera ja wygram
    Ostatnio edytowane przez Cincinatti KID ; 09-06-2007 o 19:17 Powód: zjedzona litera

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Witam na forum i zycze powodzenia
    W pokerze najbardziej lubię adrenalinę
    masz zapedy na hazardziste patologicznego ;d

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Cincinatti KID Zobacz posta
    W pokerze najbardziej lubię adrenalinę
    a powinieneś pieniądze, a emocje kompletnie podczas gry wyłączaj, na dłuższą metę lepsza sprawa imho

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Cincinatti KID Zobacz posta
    Adrenalina wywołuje uśmiech na mojej twarzy, zaś wypłata na twarzy mojej żony która całkowicie zaakceptowała mój sposób zarabiania
    To znaczy, ze rozkreciles sie z 50$, nigdy nie dolozyles nic ze swojej kieszeni i na dodatek zawodowo teraz grasz w pokera i z niego zyjesz?

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    a powinieneś pieniądze, a emocje kompletnie podczas gry wyłączaj, na dłuższą metę lepsza sprawa imho
    Emocje odczuwam ale nie przeszkadzają mi one w podejmowaniu właściwych decyzji, np wyrzucania kart pomimo sporego wsadu do puli i pogodzenia się ze stratą.

    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    To znaczy, ze rozkreciles sie z 50$, nigdy nie dolozyles nic ze swojej kieszeni i na dodatek zawodowo teraz grasz w pokera i z niego zyjesz?
    Widzę, że użyłem zbyt dużego skrótu. Te 50$ spowodowało, że zacząłem przygodę z pokerem. Sama nauka jednak trochę własnych pieniędzy mnie kosztowała. W obecnej chwili poker stanowi poważne źródło moich dochodów (choć nie jedyne)

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Witamy na forum, a już w środe zobaczymy na co cie stać

    Pozdro

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    No nie wydaje mi się żeby pierwsza gra w realu dała prawdziwy obraz Normalnie to raczej stresów związanych z grą nie mam, a przed tym spotkaniem to już zaczynam mieć tremę. Mam nadzieję, że nie wpłynie to zbytnio na moją grę. Ale myślę, że drugi, a już na pewno trzeci turniej będzie dawał lepszy obraz