Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: 5 Card Draw

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Grywa ktoś w tą odmiane? Ja niedawno zacząłem i może gra nie jest tak ciekawa jak w texasie, ale za to bardziej dochodowa Jak na razie wychodze średnio 10-15xBB do przodu na godzinę. Przy okazji może ktos zna jakies ciekawe artykuły dotyczące strategii itp?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Stolica wschodniej Polski
    Posty
    127
    Ta ja ostatnio grywalem glownie to i tak mi dobrze szlo, ze dzisiaj zachcialo mi sie zagrac 20/40$ i wjebalem caly bankroll w godzine :shock:
    Tak wiec jutro wplata i zostaje jednak przy holdemie :mrgreen:

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Hehe widziałem wlasnie ostatnio jakeigos Polaka ktory w ciagu tygodnia z najnizszych stawek przeniosl sie na 10/20 $. To byles ty?

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Stolica wschodniej Polski
    Posty
    127
    Raczej nie z najnizszych bo grywam glownie 1/2$NL i czasem 2/4$NL w holdemie, oraz 5/10$ limit w 5card draw, ale ostatnio zdazylo mi sie grac 10/20$NL i 20/40$ limit. Ze skutkiem dosc przykrym :mrgreen:

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    Spróbuj tutaj

    Gdzieś na 2+2 jest świetny post o podstawach 5draw oraz o tym jak i gdzie grać. Niestety nie mogę znaleźć przyślę link jak tylko sobie przypomnę.
    Fakt, ze poziom w 5-draw jest bardzo niski zwłaszcza na niskich limitach... porównywalny jest chyba tylko w PLO/8 oraz w 7stud na PartyPoker (0.5/1$)

    Pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    Grywa ktoś w tą odmiane? Ja niedawno zacząłem i może gra nie jest tak ciekawa jak w texasie, ale za to bardziej dochodowa Jak na razie wychodze średnio 10-15xBB do przodu na godzinę. Przy okazji może ktos zna jakies ciekawe artykuły dotyczące strategii itp?
    Ja czasem grywam, choc bardziej dla zabawy niz zeby cokolwiek grywac. Ogolnie mowiac nie zaryzykowalbym wiekszych pieniedzy, ze wzgledu ze jest to odmiana za bardzo losowa... wieksze wygrane mozna tlumaczyc niskim poziomem pozostalych graczy, czy nie znajomoscia przez nich zasad :lol:

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    I wlasnie dlatego na niskich stawkach gra jest bardzo dochodowa

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    I wlasnie dlatego na niskich stawkach gra jest bardzo dochodowa

    Zarazem bardzo malo przyszlosciowa... w holdemie zawsze przedziesz na wyzsze poziomy gdzie i tak znajda sie ludzie, ktory nie graja za dobrze (uwielbiaja ryzyko? :twisted: ) Natomiast w 5 card draw mozesz kosic zawodnikow jedynie na malutkich stawkach, przy wyzszych kiedy gracze znaja juz zasady :wink: co jedynie mozesz liczyc na szczesliwy traf

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    193
    Co do tego ze 5 card jest mało przyszlosciowa to sie zgodze ale jesli chodzi o to ze jest malo dochodowa to nie. Przez rok gralem na 5 card majac średnio od 20-100$ dziennie, jedyny problem jest w tym ze malo ludzi w to gra.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    A gra ktos moze w 7 Card Studa?