Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Najpierw mniejszy z dwóch problemów, jakie mam ostatnio z forum. Często czytam niezalogowany (tak mi wygodniej) i zawsze od ostatniego zalogowania się na forum nowe posty pojawiały się na żółto (taki znaczek obok kategorii/wątku/posta). Po kliknięciu na tytuł wątka przenosiłlo mnie do pierwszego nieprzeczytanego postu - pierwszego na żółto. Od dzisiaj (i chyba wczoraj wieczorem, nie pamiętam) wyskakuje mi pierwszy post na pierwszej stronie. Niby nie jest to duży problem, ale nieco uciążliwy, szczególnie w bardziej aktywnych tematach.

    Druga sprawa jest już dziwna, zaobserwowałem to dzisiaj. Po wejściu na ostatnią stronę tematu nie pokazuje mi się kilka ostatnich postów. Dokładnie tak, jakby ich ktoś nie napisał. Po odświeżeniu (F5) strony pokazują mi się już wszystkie. Co więcej, na głównej najnowsze posty w danej kategorii nie zawsze są najnowsze. Żeby było zabawniej, to po zalogowaniu się wszystko niby działa.

    Ktoś wie o co chodzi? Dodam, że nie zmieniałem absolutnie nic w moim komputerze, a wcześniej forum śmigało bez zastrzeżeń.

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Hmm, przyjrze się temu dokładniej, bo robiłem dzisiaj rano mały updejcik.
    Czy ktoś jeszcze ma taki problem?

    edit:
    Ok, pierwszą sprawę już rozszyfrowałem, niestety to jest efekt uboczny tego updejtu. Pozostaje czytać zalogowanemu, drugiej sprawie jeszcze się przyjrzę.
    Ostatnio edytowane przez Doli ; 20-06-2008 o 16:37

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    "Mały updejcik"

    Teraz nawet mój wątek mi się nie pokazał przed odświeżeniem strony.

    EDIT: Głównie chodzi mi o to niepojawianie się nowych postów, bo to trochę denerwujące. Dzięki za szybką reakcję.
    EDIT2: Wygląda to trochę tak, jakby nie odświeżał strony orzy każdym jej otwarciu. Np. teraz mam tak: wshodzę w SiT i jest wszystko OK. Wchodzę stamtąd do działu Shorthanded i najnowsze są posty sprzed godziny (a powinny być sprzed chwili). Wchodzę w wątek z teoretycznie najstarszym postem z 17:0x i widzę posty z ok. 18. Aha, jestem zalogowany (ale w dziale Shorthanded wygląda, jakbym nie był).
    Ostatnio edytowane przez tapczan ; 20-06-2008 o 17:08

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Doli ja mam problem taki, ze po nacisnieciu pokaz nieprzeczytane posty w temacie przesuwa mnie od razu do ostatniego postu. Mimo ze przed nim jest 20 ktorych nie widzialem i tak przenosi na ostatni w temacie... Mam ten problem pod IE i pod Opera i nie wiem o co chodzi, a mam go juz z tydzien czy dwa ale jakos nigdy nie chcialo mi sie o tym pisac...

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Macia, a pod firefoxem jest ok ?

    edit: tapczan, daj znac czy teraz jest ok .
    Ostatnio edytowane przez Doli ; 20-06-2008 o 18:28

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Nie-e. Właśnie musiałem odświeżać wątek PLO400(6-max) żeby przeczytać post Jokera. Choć na głównej pokazało, że Joker napisał najnowszy post. Twojego edita też przeczytałem dopiero po odświeżeniu.

    EDIT: Właśnie wychodzę z domu, więc na forum będę pewnie dopiero jutro po południu.
    Ostatnio edytowane przez tapczan ; 20-06-2008 o 18:45

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tapczan, sprobuj wyczyscic cache przegladarki.
    Jakby co tutaj link jak to zrobic: How do I clear my web browser's cache? - Knowledge Base

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    jak chce napisac posta to musze sie logowac drugi raz.ocb?

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    U mnie przenosi mnie do pierwszego nieprzeczytanego postu, ale wszystkie posty są zaznaczone na szaro, nie ma żadnego żółtego.

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Proszę was wszyskich o przeczyszczenie cache'a przegladarki, bo u mnie na testowym koncie zaden z opisanych efektów nie występuje ..., poza tym pierwszym o którym wspomniał tapczan, ale tak jak już pisałem to efekt uboczny updejtu i uciążliwy tylko dla gości.