Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Witam,

    Chciałbym wszystkich zaprosić do wzięcia udziału w satellite'ach, w których do wygrania jest występ na styczniowym Main Evencie Aussie Millions (pakiet ma wartość ok. $12000, jest w nim przelot, zakwaterowanie i wpisowe). Szansę są duże, liczba osób jest bardzo mała, przy promowaniu Team PokerNews na WSOP 2006 w jednym freerollu udział wzięło tylko 36 osób!

    Aussie Millions chyba nikomu nie potrzeba przybliżać, jeden z największych turniejów live na świecie - warto?

    Strona Team PokerNews: http://pl.pokernews.com/aussie-millions-2007/team/ , czyli zespołu graczy, którzy już wygrali swoje miejsce. Znajdziecie tam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące turniejów i Aussie Millions.

    Całośc jest naprawdę prosta:

    1. Musisz ściągnąć oprogramowanie, zarejestrować sie używając kodu bonusowego z PN i złożyć depozyt (Jeżeli już wcześniej zarejestrowałeś się przez PN to nic nie stoi na przeszkodzie, byś wziął udział w freerollu.) Pewnie masz już konto na większości dużych poker roomów i uważasz, że ta oferta nie jest dla Ciebie? Freerolle odbywają się w nowych i małych poker roomach, takich jak np. Purple Lounge Poker, czy VIP Poker, gdzie pewnie niewielu z Was ma swoje konta.

    2. Spełnij wymagania (określona ilość raked handsów)

    3. Zagraj we freerollu i wygraj go, co przy małych fieldach może nie być takie trudne, jak się wydaje.

    Najbliższy freeroll odbędzie się 29 października na Party Poker. Warto podkreślić, że skoro jest to Party, to w turnieju tym nie wezmą udziału Amerykanie, którzy stanowili dotąd główną siłę tych turniejów, gdyż to na ich rynku PokerNews przeżywa największy rozkwit.

    Na zwycięzce czeka wycieczka do Melbourne, pokrycie kosztów przelotu, zakwaterowania i udziału w turnieju. Plus kieszonkowe na małe wydatki i porady Tony'ego G i Noah Boekena.

    Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, proszę niezwłocznie kierować je do mnie o dowolnej porze:
    e-mail: michal@pokernews.com
    gadu-gadu: 2456056
    lub oczywiście poprzez to forum, lub forum PokerNews(http://pl.pokernews.com/pokerowe-forum/)

    Pozdrawiam,
    Michał Larysz, pl.pokernews.com
    Ostatnio edytowane przez PokerNews PL ; 25-10-2006 o 23:14

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Od 18 czy 21 lat?

  3. #3
    18, jak to w Australii

    By wykazać, że ma się 18 lat, zarząd kasyna wymaga przedłożenia jednego z następujących dokumentów:

    1. Australijskiego Prawa Jazdy
    2. Australijskiej Przepustki dla Uczniów
    3. Specjalnej karty ze zdjęciem poświadczającej wiek.
    4. Przepustki ze zdjęciem (od listopada 1997)

    Polscy gracze mają do wyboru tylko jedną alternatywę, mianowicie:

    5. WAŻNY PASZPORT
    Ostatnio edytowane przez PokerNews PL ; 25-10-2006 o 22:37

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    115
    Chciałem i chce zagrac w jednej z satelit na Aussie Millions oferowanych na stronie pokernews.com Wybralem ta na UltimateBet, ma sie ona odbyć wedlug informacji na stronie w sobote 25.XI.2006 o 3:00 pm czasu EST, czyli o godzinie 21:00 naszego czasu.
    Kilka tygodni temu Ściągnąłem oprogramowanie przez pokernews.com, załozyłem konto, wyrobilem punkty, ale nie moge znalezc tej satelity w aplikacji UltimateBet, no nie ma jej nigdzie.
    Mało tego po napisaniu do supportu z prosba o wskazanie gdzie powinienem jej szukac odpisali mi że powinienem zglosić się do organizatorów tego freerola.

    Co niniejszym czynię Proszę o PILNA pomoc, bo freerola tuż tuż.

    Pzdr,
    Jacek (vel CoheR_PL na UltimateBet)

  5. #5
    Witam,

    Freerolla owszem, nie ma jeszcze na liście i szczerze się przyznam, że nikt nie mi na tę chwilę powiedzieć, kogo to naprawdę wina, jednak wszyscy zgodnie zarzekają się, że impreza dojdzie do skutku - a takie opóźnienie może skutkować jedynie pomniejszeniem ilości graczy. W razie jakichkolwiek pytań, proszę bezwłocznie się ze mną skontaktować. Ja również postaram się przybliżać Wam najświeższe informacje na ten temat.

    Pozdrawiam,
    Michał, pl.pokernews.com