Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 61

Wątek: Do oceny

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    73
    nyeremeny is at seat 1 with 52.12
    Hot Deuces is at seat 2 with 64.20
    Sensej is at seat 3 with 95.11
    JW-0815 is at seat 4 with 27.45
    Stan Smith is at seat 5 with 12.20

    JW-0815 posts the large blind 0.50
    Sensej posts the small blind 0.25

    Sensej: Ks, Ac
    JW-0815: --, --
    Stan Smith: --, --
    nyeremeny: --, --
    Hot Deuces: --, --

    Pre-flop:

    Stan Smith: Raise 1.00
    nyeremeny: Fold
    Hot Deuces: Fold
    Sensej: Raise 1.50
    JW-0815: Call 1.50
    Stan Smith: Call 1.50

    Flop (Board: 3c, 5h, Ad):

    Sensej: Bet 1.00
    JW-0815: Raise 2.00
    Stan Smith: Fold
    Sensej: Raise 3.50
    JW-0815: Raise 5.00
    Sensej: Call 5.00

    Turn (Board: 3c, 5h, Ad, Kd):

    Sensej: Bet 1.00
    JW-0815: Raise 2.00
    Sensej: Raise 6.50
    JW-0815: Raise 11.00
    Sensej: Raise 30.50
    JW-0815: All in

    River (Board: 3c, 5h, Ad, Kd, 7c):


    Showdown:

    Sensej shows: Ks, Ac (two pair, Aces and Kings)
    JW-0815 shows: 5d, 5c (three of a kind, Fives)

    Mainpot:
    JW-0815 wins the pot of 54.55 with three of a kind, Fives

    (2.85 rake were taken for this hand)

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    nie bede cie krytykowal ani nic, bo sam juz tak kilka razy wtopilem tylko, ze ja np. AK flop AK koles KK no nic, od tamtej pory nie napinam sie z 2 parami sam nie wiem czy traktowac to jako pech czy blad, ale raczej to blad jest :cry:

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    .

  4. #4
    Na Flopie miałeś TPTK . Jeśli twój przeciwnik nie był maniakiem to było łatwo wyczytac że prawdopodobnie złapał seta.
    Ja bym spasował Po jego drugim podbiciu na flopie.
    Poza tym Twoje podbicie 3xBB wydaje mi się że było zbyt słabe. Sam tez wchodzę w takie z PP wyczekując właśnie takich sytuacji.
    Flop trafił się dla niego wprost wyśmienity , mimo to grał bardzo czytelnie.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    twój przeciwnik krzyczał do ciebie,mam seta!!!!!!!!!!!!wiem zdarza sie że mogłeś tego nie słyszeć,bo zabardzo zauroczyła cię własna ręka on powinien zrobić tylko calla na flopie i zaatakować ostro na turnie ,to byłoby bardziej trudne do odczytania bo mogloby sugerować że ma 2 pary a wtedy albo bijesz albo jest split.i wyciąga od ciebie gotówke.Faktycznie wykluczając sytuacje że grasz z maniakiem ,powinienes dążyć do tego by jednak sprawdzić stosunkowo najtaniej co on tam na łapie trzyma.
    Prawda jest taka że wzasadzie tego nie foldujesz i on zabiera ci pieniądze,kwestią jest tylko to że mogleś mu oddać ich mniej..ZLe odczytaleś przeciwnika robisz rebuya i grasz dalej

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Nie sadzisz, ze powinnienes betnac mocniej preflop? 3xBB z AK ze slaba pozycja, WTF?
    Potem Reraise,Reraisu to - jezeli przeciwnik to nie totalny idiota - czysty fold z 1 para.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Większy bet by nic nie dał (no może z 8 BB - ale wtedy to pewnie zgarnąłby tylko blindy), bo raczej 4-6BB mógłby jeszcze zlimpować zwłaszcza, że był na BB.
    Na turnie po reraise bardzo długo bym się zastanowił, ale bym chyba kliknął call (to jeszcze zależy od przeciwnika)

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Panowie nie przesadzajcie!!!!
    masz AA nie masz pomocy z flopa a ktoś cie raisuje na flopie,zrzucasz się????wiem wszystko zależy,ale pamiętajcie że AQ też w tym momęcie robi co najmniej call a może i raise,w zależności od tego jak ktoś gra.Także dwie pary z flopa wchodzą w rachube.W pokerze nigdy nic nie jest pewne

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Dlatego napisałem że zależy to od przeciwnika bo jak ktoś gra tight aggresive to bym się zastanawiał, ale jak ktoś gra loose albo nawet normalny poker to robię call

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    dawkar a zawsze idziesz allin z AA niezaleznie od flopa?