Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Witam!
    Chcialbym zapytac, jak to jest z rake na betsson (i ogolnie w sieci ongame). Chcialbym skorzystac z bonusu 111$. Zeby go wyrobic, musze w ciagu 60 dni zebrac 1110 punktow gracza, co w praktyce oznacza, ze musze zaplacic 1110$ rake. Chcialbym wiec zapytac dokladnie, jak jest liczony rake. Jesli od rozdania zostanie pobrany rake, to kiedy jest mi zaliczony - jesli nie bylem na sitoucie i otrzymalem karty, czy musze cos dorzucic do puli (np limp, a po raise fold), czy moze musze zobaczyc flopa?
    Jak to w praktyce wyglada? Bo do tej pory gralem w innym roomie na ongame i po 4k rozdan na stolikach przewaznie PL15 (czasem pl10 i nl10 albo pl25) Poker tracker mi policzyl total rake ponad 1000$ (sredni rake na pl15 wychodzil 0.20$). Czy to mozliwe? Nigdy nie korzystalem z tego programu, dopiero pierwszy raz go zainstalowalem i zaladowalem baze swoich hands. Nie chce mi sie w to jakos uwierzyc, ze az tyle oplaconego rake mi zalicza. Ten rake to jakos sie dzieli na wszystkich uczestnikow rozdania, czy ta kwota jest kazdemu zaliczana?
    dodatkowo powiem, ze na te prawie 4k hands, total number of hands raked to prawie 3700 i w to raczej nie uwierze, bo np grajac w sieci bossmedia mialem raked hands okolo 1/3 rozegranych rozdan tylko (na nl10). Moze tam to inaczej sie nalicza, nei wiem. Mam nadzieje ze ktos lepiej sie orientuje w temacie. Prosze o odpowiedz

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mały Borsuk Zobacz posta
    Witam!
    Zeby go wyrobic, musze w ciagu 60 dni zebrac 1110 punktow gracza, co w praktyce oznacza, ze musze zaplacic 1110$ rake.
    Z czego to wywnioskowałeś??

    Punkty na Ongame są dodawane za rozdania w których uczestniczysz.

    Jeśli np jesteś na BB ale ktoś przebił i spasowałeś a potem się pizga kilku kolesi to masz za rozdanie pkt

    Tak więc pkt są dodawane za rozdania w których byleś i wygenerowały jakiś rake a nie za Twój rake tylko

    Podaj ile grasz stolików na jakich stawkach to powiem ci ile będziesz robił mniej więcej pkt na godzinę na Ongame

  3. #3
    Na kazdego dolara trzeba zdobyc 10 punktow, dlatego na 111 dolcow mam zdobyc 1110 punktow.
    "0.1 Punktów Gracza otrzymujesz za kazde 0.10 USD rake'u z puli w grze. Tak wiec za rake 3 USD wszyscy gracze tego rozdania otrzymaja 3 Punktów Gracza." - Czyli 1 punkt gracz dostaje za 1$ rake, stad mi wyszlo 1110$.
    A jesli nie jestem na bb, dostaje karty ale je zrzucam (bez wkladu $ w rozdanie), a potem iles osob gra i z rozdania jest rake, to mi on tez sie zalicza?
    Mozliwe, ze Poker tracker dobrze mi wyswietlil te statystyki?

  4. #4
    Aha, Gram przewaznie 4 stoliki , powiedzmy ze bede gral NL25