Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Chory soft

  1. #1
    Ręce opadają jak widze te rozdania, za chwile post zostanie usuniety ale gralem tam ok 50-80 godzin i łatwo rozgryźć soft:
    Nigdy ale to nigy nie wchodz all in majac na rece KJ gdy flop AQ10, zawsze ale to zawsze przeciwnikowi dojdzie kolor, majac na flopie 2 pary 100% przegrywasz z kolorem lub stritem przeciwnika , to jest mega na gminne i super denerwujace bo innych rozstrzygniec nie widac...

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    To wchodź allin z flushdrawami i stritdrawami i po kłopocie.

  3. #3
    ok, dobra rada, ale straszne flustruje mnie to ze praktycznie co drugie rozdanie jest podobne musi konczyc sie mega szczesciem mimo to ze przy stole siedza 3 osoby to kazde jest super emocjonujace i kazde konczy sie na river-ze, gdy na rece mam A5 flop AJ5 wiem ze 100% jestem przegrany i zawsze dochodzi 34 i dziwnym trafem zawsze z tych 2 osob ktos ma 2, oczywiscie to sie zdaza, to jest nrmalne ale nie kazde rozdanie, to jest troche wk...

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Głowa do góry w długim okresie bedzesz wygrywał

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    każdy z nas ma na Ongame takie serie...\

    i nie mówie o dwóch parach tylko o fullach vs karety , 2 outerach, runenr runnerach i innych shitach

    wiele razy mialem już tutaj downswingi po 10-15 BI

    dostosuj się i dobrze na tym wyjdziesz...

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    [QUOTE=przemson;105332]ok, ale straszne flustruje mnie to [QUOTE]

    a co to znaczy flustracja? To cos jak lustracja tylko na F?

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    frustracja , trzebabylo mu napisac jak sie pisze a nie kozaczyc nie kazdy jest miodkiem
    Ostatnio edytowane przez ItWasDuke ; 22-06-2007 o 15:03

  8. #8
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Przeczytalem 1 post to od razu smiech Rozgryzles soft ? Az dziw, ze jeszcze nie kupiles sobie Bentleya...

    Ale... po chwili przecyztalem post Alchemika... I fakt, dalej smialem sie z rozgryzionego softu ale w glowie mialem juz swoje wyjebane serie Kazdy ma tam takie serie

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    a ja chciałem złożyć zażalenie ! Dzisiaj wszedłem sobie all-inem z flush drawem, koles mial dwie pary i co ? KOLOR MI NIE DOSZEDŁ ! Nie wiem jak to możliwe ! Chyba napisze do supportu bo to musi być jakiś błąd softu na pewno :/

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Ja z kolei jak gralem na Ongame i mialem zla passe, NIGDY nie moglem zlapac koloru ani streeta - z czym nie probowalem, to klapa... Widac, ze maja rozne sposoby na oszukiwanie ludzi