Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    3
    Ludzie , czy we Wrocławiu lub okolicach nic się nie dzieje? Nikt nie grywa w pokerka? A tyle jest fajnych knajp , w których możnaby pograć ! Odezwijcie się !

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    17
    Ja z checia cos pogram, jestem z Wrocka

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    118
    Coz zapraszamy do Opola tu sie znajda chetni do gry Obecnie mamy male braki kadrowe wiec przyda sie ktos nowy

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    90
    We wroclawiu knajp jest duzo ale nalezy wziasc pod uwage ze w Polsce niestety poker jest zabroniony poza kasynem i zawsze znajdzie sie jakis spoleczniak ktoremu by to przeszkadzalo ze sobie zetoniki na stole przesuwamy, wiec jedyna mozliwoscia byloby granie przy zamknietych drzwiach a co wymaga pewnych znajomosc, jakimi niestety nie dysponuje, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje:P,

    Co do Opola to rowniez chetnie choc tam bywam rzadziej (studia we Wroclawiu) jak cos to na priv.

    Pazdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    7
    Witam serdecznie.Wzystkich chetnych zapraszam na moje gg 5373969.
    gramy w pokerka w mojej klubie, wszystko pod reka ,piwko jedzonko i inne . Zapraszam serdecznie

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    161
    ooo coś zaczyna się we Wrocławiu dziać. Mogę prosić o jakieś bliżesze informacje??? gg z zasady nie używam i nie posiadam, ale i tak myśle że przydało by się podać jakiś kilka szczegółów to na forum. Jakie stawki?, w jakie dni gracie? itd.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    7
    Grywamy najczesciej w srody . stawki sa rozne ale najczesciej sa turniej od 20 do 50. mamy zetoniki i stoliki zapas w barze . lokal Fugamundi Snooker Club pl grunwaldzki 12/14 zapraszamy. We wrzesniu organizujemy duzy turnirj , beda sponsorzy.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    wow, sponsorzy? poker i sponsorzy?:P

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    7
    tak tak bedzie beczka piwa i gadzety to tylko na wstepie