Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 124
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    No wiec jak ktos poinformowal w shoutboxie ongame zmienilo zasady przydzielania PP. Teraz trzeba wlozyc pieniadze do pota zeby dostac cokolwiek. Malo tego zniesiono rake limit, nie moge znalezc jak dokladnie jest teraz liczony rake.

    Dla mnie to spory cios bo gram tight ale nie chodzi tylko o to. Nikt mnie o tym nie poinformowal wczesniej! Mam konta w Pokerroom, Hollywood i Tower i od nikogo nie dostalem maila ze cos takiego sie szykuje. Gdybym wiedzial wczesniej spial bym sie i wyrobil bonusa wczesniej a teraz nawet nie wiem czy zdaze.

    Wy dostaliscie jakies maile? Zagladalem do watku betssonai nic tam nie znalazlem a chyba mogl, jesli nie powinien cos napisac.

    Warto zostawac w ongame czy lepsze bonusy znajde gdzie indziej? Jak pisalem gram tight nie wiem jak sie to jeszcze na mnie odbije, niedlugo skoncze sesje to sobie przelicze. Tak czy innaczej ongame nie jest juz rajem jesli chodzi o bonusy.

    PS jescze link do tego jak to wyglada w tower http://www.towergaming.com/frequentl...#player-points
    Ostatnio edytowane przez El Capitan ; 15-03-2007 o 19:33

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    113
    Ja rowniez nie dostalem zadnego info, a jestem zarejestrowany w ponad 5 roomach. Niestety kiszka sie zrobila

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    mnie tez wkurwili konkretnie
    za ponad godzine grania tight na nl50 na 3 stolach dostalem 24pkt. toz to jest smiech na sali.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Wezcie mnie nie straszcie ! Mi zostalo jeszcze jakies 12k PP do wyrobienia bonusu :/

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    Wezcie mnie nie straszcie ! Mi zostalo jeszcze jakies 12k PP do wyrobienia bonusu :/
    W takim razie zycze powodzenia Jeszcze zalezy jak grasz. Ja mam 1500PP i jakies 20 dni. Mysle, ze dam rade ale bede musial sie sprezyc.

    -- EDIT --

    Jak jeszcze nie zainstalowaliscie to tu http://www.pokertracker.com/patch21602.exe jest patch do PT bo jakies problemy sie dzisiaj pojawily z importem handow.
    Ostatnio edytowane przez El Capitan ; 15-03-2007 o 19:59

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    zartujecie sobie z tymi pp?? gralem dzis 4 godziny i co prawda zrobilem ok. 20% pp mniej, ale to chyba dlatego ze teraz rake jest zawsze 5%, a nie stopniowany. na pewno trzeba klasc do puli zeby naliczalo pp?

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez warebel Zobacz posta
    na pewno trzeba klasc do puli zeby naliczalo pp?
    Zobacz sobie link z mojego pierwszego postu.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    hmm,na redkings,jest jak bylo

  9. #9
    na holly też nie widzę zmian.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    rake nalicza na pewno inaczej, a co do tych pp to nie jestem przkonany, bo gralem dzis dlugo i bylo ich tylko troszeczke mniej.