Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    brzeg
    Posty
    4
    Mam pytanie? jak sciagac z torrenta zawsze jak sciagam z torrenta to mi sie pojawia czerwona buzka i nie chce sie nic sciagac probowalem juz na wielu plikach i ciagle to samo pomurzcie czy to moja wina czy co ?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Uzyj BitCometa, ktory jako jedyny client torrenta moze dzialac zza NATa

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    brzeg
    Posty
    4
    jak ja uzywam bittorrenta to mam uzywac bitcometa tak bo nie dokonca rozumiem ??? :shock:

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Może masz zablokowane połączenia p2p, albo firewall blokuje ci klienta.

    Kakashi, no proszę a ja jestem za NATem i pięknie śmiga mi Bit Tornado.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    jak cos nie dziala to polecam Azureusa, wg. mnie najlepszy klient dzialajacy na kazdym laczu

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    ta tylko że działa w środowisku javy i strasznie pożera zasoby, więc na wolniejszych kompach raczej nie polecam azureusa.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    brzeg
    Posty
    4
    ja mam wolniejszy komputer i probowalem uzywac azerusa ale nic stego nie chcialo sie sciagac i prawdopodobnie mam firewalla ale nalozonego przez administratora sieci na ponad 100 uzytkownikow i to chyba przez to nie moge nic sciagnac z torrenta czy jest jakis klient torrenta ktory sciaga przy firewallu bo nie mam mozliwosci zdjecia go a jesli nie to co mam zrobic rzeby moc wkoncu sciagac wsop albo ept :lol:

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    No jeśli admin ci wyciął torreta na firewallu to żaden klient nie pomoże.

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    dzieki blacha czyli w takim wypadku z torrentem koniec ale czy moge sobie sciagac wsopy itd. z np.dc++

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    no jeśli masz zablokowanego torrenta, to obstawiam że pewnie całe p2p - tak więc nie pościągasz sobie ani dc++ ani kazaa itd.

    ale najlepiej popróbuj.