Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Od dzisiaj kazdy podejrzany post, podejrzany w sensie pytania o jakis przekret czy cos takiego bedzie usuwany z tego forum, sprowokowala mnie dyskusja na temat bonusa $10 z absolute poker i post na temat zakladaniu kilku kont, dla $10 i glupich przekretow dostep do tego roomu moze w koncu byc zablokowany dla Polakow, oczywiscie dla tych ktorzy tak robia nie ma to zadnego znaczenia, bo oni mysla tylko o swojej zabawie, ale dla wiekszosci forumowiczow na pewno ma.
    Do tej pory usuwalem tylko powtorzone posty, jestem przeciwnikiem cenzury, no ale czasami chyba trzeba zareagowac, mam nadzieje ze mam poparcie

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Radom / Kraków
    Posty
    142
    zgadzam się w 100%

  3. #3
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    popieram w 100 %

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Konin
    Posty
    186
    Ja także jestem za.

  5. #5
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Dzieki Doli , a tym samym popieram twoja decyzje

    I fajnie by bylo , gdys usunal ten post z bonuscodem do AP ( jeden z pierwszych w tym watku o ktorym wspomniales)

    pzdr

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars
    I fajnie by bylo , gdys usunal ten post z bonuscodem do AP ( jeden z pierwszych w tym watku o ktorym wspomniales)
    Czyli niejako sam banujesz polakow, odmawiajac im informacji a tym samym mozliwosci otrzymania darmowych 10$.

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No wlasnie mam problem, sam w sobie post nie jest zly, taka forma bonusa to fajna sprawa dla tych ktorzy chcieliby zaczac grac na kaske, wiec info jest przydatem, no ale z drugiej strony wiadomo jak to u nas jest, dla $10 u nas ludzie by sie pozabijali. Z tym ze napisalem ze bede usuwal posty w ktorych ludzie beda pytali, proponowali itp. jakis przekret ten post akurat taki nie jest, wiec na razie go zostawie, chociaz bede mial uwazne oko na wszelki bonusy bez depozytow.

  8. #8
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Doli masz racje
    To rzeczywiscie nie do konca tak klarowna sytuacja.

    Przyznam sie , ze moj post to jakby myslenie o sobie. Czyli de facto negatywne zachowanie.( choc to tez dyskusyjne zalozenie )

    Przyznam sie, ze ja kiedys tez skusilem sie na 10 $ free )
    Z tym ze ja to zrobilem raz !!!

    Zgadzam sie z toba , ze ta forma promocji jest fajna .

    i do niej samej nic nie mam , tylko zirytowalo mnie teksty typu -- ja otworzylem 100 kont , na babcie i dziadka .......


    Zdajesz sobie spraw do czego to moze doprowadzic. ?

    pzdr
    P.S. Mam nadzieje , ze bedziesz pilnie monitorowal ten watek ))

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    To był mój post i chciałbym was serdecznie przeprosić za to, co zrobiłem. Nie zdawałem sobie sprawy, że może to spowodować ban na Polskę. Obiecuję, że już nie założę konta na Absolute Poker.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Akty skruchy jak najbardziej mile widziane